Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért utált meg??

Miért utált meg??

Figyelt kérdés
Suliba legelső barátnőm volt az első napon vele beszéltem egész nap együtt mentünk mindenhova egy hónapig elhivott vásárolni aztán meg így jóba voltunk még egy hónapig és KONKRÉTAN SEMMI NEM TÖRTÉNT és novemberben elkezdett flegmázni volt amikor mindenkivel de most már csak velem és nem szól hozzám egy szót se reggel úgy köszön hogy csá, ha én beszélek hozzá nem is érdekli és bunkó meg kiközösít. De most már felbasz az egész. Mi baja van amikor nem tettem semmit? Mindig ott voltam neki beszéltem vele egész nap és nem értem hogy ez most mi. Úgy viselkedik mintha oviba lennénk. Ha megkerdezem mi a baja akkor meg semmi

nov. 27. 11:03
 1/1 anonim válasza:
100%
Úgy sejtem kilencedikesek lehettek. Valószínűleg saját magát is utálja, ahogy az egész világot és nem találja a helyét. Ezzel próbálja "leplezni" a tökéletlenségét és bevonzani az embereket, hogy legyen némi felszínes kapcsolata. Engedd el, keresd mások társaságát.
dec. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!