Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik férfi-nő barátság? Mi...

Létezik férfi-nő barátság? Miért igen, vagy nem?

Figyelt kérdés

2023. márc. 25. 23:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem nem, az egyik mindig tobbet erez

Max akkor ha a pasi meleg.. talan akkor lehetseges

2023. márc. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Eddig én is ezt tapasztaltam. Sajnos!
2023. márc. 25. 23:36
 3/13 anonim ***** válasza:
41%
Nekem az a tapasztalatom, hogy egy nőnek csak addig kell egy férfi barátsága amig nincs pasija. Addig kell neki egy lelkiszemetes. Több ilyen női barátom volt, akikkel egész nap irogattunk, persze találkoztunk is, és biztosítottak, hogy egy életre barátok maradunk. Aztán mégis amint bepasiztak, egyik napról a másikra kivágtak az életükből. Én megértem ha onnantól a pasi fontos, de ahogy egyszeriben viselkedtek, úgy egy barát nem viselkedik. Volt mikor 1-2 hétnél tovább nem tartott a fellángolás, és utána ismét jó lettem volna barátnak. Ezek pedig nem tinik voltak hanem 40-es nők.
2023. márc. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Kizártnak tartod, hogy valami más miatt "vágott ki" az életéből?!

Az én "barátom", mikor adódik egy esemény az életében úgymond eltűnik, képtelen figyelni az üzenetekre, persze utána folyton írna, mikor hazaér "unatkozni". Nem lehet, hogy te vagy figyelmetlen vele kapcsolatban?

2023. márc. 26. 03:32
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
De igen 4-es. Csak a férfi lehet a hibás.
2023. márc. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Milyen sértettség van az írásodban a nők iránt.

Ilyenkor tuti van valami benned, amivel nem tudsz elszámolni magaddal.

2023. márc. 26. 08:54
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Létezik.

Nekem gyerekkori barátaim vannak fiúk. Huszonéves gyerekeink vannak, házasok vagyunk, senki nem meleg vagy leszbikus. Soha nem is akartunk többet, egyetemen együtt laktunk albiban, mindenkinek volt már akkor más nemű párja. Tűzbe mennénk egymásért. Én orvos vagyok, covid legrosszabb napjaiban mehettem a hétvégi házukba lakni, hogy a saját családom védjem, pl. De szüleink betegségét, halálát is együtt vészeltük át. Barátok lettek a társaink, gyerekeink is.

2023. márc. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

#4 Azt azért vedd már számításba, hogy itt nem csak egy ember szólhat hozzá a kérdésedhez, az 5-öst meg nem én írtam, de igaza van ha te így reagálsz egyből. Az meg nem szép, hogy megkérdőjelezed a válaszom hitelességét. Minden esetben csak barátok voltunk, nem akartam többet, mert mondjuk nem jött be, vagy messze lakott stb, és szintén nem vagyok meleg.

Amit meg leírtam az igaz! Állították,hogy milyen jóbarátjuk vagyok, az egyik még bátyusnak is hívott, meg ők nem olyanok mint a többi, mert elpanaszoltam mindig , hogy jártam korábban, aztán mégis. Vagy ott van a volt kolléganőm, lassan 2 éve megszűnt a cégünk, de azért beszélünk, chat vagy telefon, de utóbbit szerinted mikor dobja fel? Mikor dolgozik, szallagmelót végez,és ha olyan helyen van, és unalmas , egyhangú a meló, nem tud kivel beszélgetni, akkor hív. Otthonról is tudna, mert egyedül él, de nem, meg a cég megszűnése óta 1x találkoztunk. Lehet, hogy vannak kivételek, mint amit írt a 7-es, hogy a gyerekkoriak megmaradnak, de felnőtt korban szerzett barátságokkal nekem nincsenek jó tapasztalataim .

2023. márc. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor feldobják ezt a kérdés és sokszor megválaszolják. Egyesek szerint nincs, mások szerint van. Nekem több csinos lánybarátom van és sosem akartam tölük többet. És igen, heteró vagyok. :) Következtetés: létezik férfi-nő barátság, az ellenkezű neműek egymás közti kapcsolata nem merül ki kizárólag a szerelemben, vagy a szexualitásban.
2023. márc. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nagyon ritka, az egyik fél mindig többet érez, mégha csak egy kicsit is.
2023. márc. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!