Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon hiányzik mit tegyek?

Nagyon hiányzik mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy srác március elején ismertem meg,nagyon hamar jóba lettünk,áprilisban találkoztunk is,ő volt a legjobb fiú barátom,mindent tudtunk egymás életéről,nyáron viszont elkezdett megromlani a kapcsolatunk,alig ha beszéltünk,szeptemberbe megint jóba lettünk,viszont október óta nagyon megvan változva,teljesen elhanyagol, nem ír én sem írok neki,ha beszélünk bunkó velem,a multkor ossze futottunk veletlenul nem is koszont meg semmi,és ami a legrosszabb ebben az egészben az hogy tényleg megbíztam benne és hát eléggé hiányzik, szerintetek mit csináljak hogy olyan legyen a kapcsolatunk mint régen?:(

nov. 27. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
És mitől kezdett megromlani a kapcsolatotok?
nov. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nyáron volt egy párja a srácnak úgyhogy vele foglalkozott
nov. 27. 20:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Te többet akarsz nála, mint barátság?
nov. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Túl sok lehettél neki, nem hagytad lélegezni.
nov. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak szimplán nem tart téged akora barátnak mint te őt
nov. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

3.válaszolo: volt egy idő amikor tobbet éreztem iranta mint baratsag de az már elmúlt.

4.válaszoló: én nem nagyon kerestem mindig ő keresett kerestem volna nagyon szívesen és pont azért nem kerestem mert nem akartam idegesítő lenni

5.v: hát az lehet

nov. 27. 21:09
 7/9 anonim ***** válasza:
46%

Nem szerettek jól a szüleid sajnos. Mástól várod el. Önbizalomhiány. Emiatt "ragadsz" az emberekre.

Kezdj el egy önismereti utat, természetesen segítővel. Ha te szeretni fogod magad, mások is fognak.

nov. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7 valaszolo: lehet igazad van
nov. 27. 21:23
 9/9 anonim válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy történt-e bármi ami miatt ezt csinálja, mondd neki, hogy rosszul esik neked
nov. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!