Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Hogy mondjam le?

Mit tegyek? Hogy mondjam le?

Figyelt kérdés

Barátnőim elhívtak koncertre.

Azonnal igent mondtam.


Aztán le akartam foglalni a jegyet. 25000 forint. Nem vágna földhöz, de nem akarok kiadni egy koncerte ennyit, főleg, hogy nem rajongok annyira az énekesért. Plusz fel kellene utaznom Budapestre.


dec. 4. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy ezt leírtad, szerintem az őszinteség a legjobb lehetőség egy barátságban.

Mondd meg neki, hogy jó ötletnek tűnt, benne lettél volna, de túl drágának érzékeled az énekeshez képest, ezért nem szeretnél menni inkább

dec. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
dec. 4. 19:37
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondd ki amit gondolsz!
dec. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen,az igazat mondd! Az a legtisztabb.Hogy benne lettel volna,de tul draga es annyira nem erdekel a program es erre nem aldoznal annyit.Azt hozzateheted hogy ertekeled a meghivast,hogy gondoltak rad es mas programhoz szivesen csatlakozol.

Nekem a sok kibuvas tett tonkre egy baratsagot...amit a masik fel csinalt.Nem volt oszinte,szosalatazott ahelyett hogy az igazat mondta volna startban...Hivott egy egy napos utazasra.Kerte jelentsem be magunkat,kuldte az adatokat mindent.Utana elkezdett filozofalni hogy milyen az eloado aki a konferencian lesz,stb.Ez lement rola.Mikor megtudta az indulas idopontjat hogy hajnalba lesz,kiakadt.Es mondta ku..a jo lesz! Meg masnap lesz a kolleganoje szulinapja es ebedre mennek.Es az ut miatt jo faradt lesz...es mondta nem tul lelkesen eljon de csak azert mert kellemetlen lemondani az utat.Akkor en mondtam ha ekkora teher ne jojjon.Egyikunknek se lett volna jo ha egesz uton neheztel.Jobban esett volna ha azt mondja miattam eljon.Vagy ha azt mondja ne haragudj elhamarkodottan mondtam igent,megsem tudok menni,a kolleganom szuletesnapja lesz,szokas olyankor hogy osszejovunk.Igy ugy jott ki a becses kollegano miatt ejtette a programot.A mai napig nem tudom o meg gondolom mar nem emlekszik ra.Es volt tobb hasonlo eset.Ezek mergesitettek el a baratsagot.

dec. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!