Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? A barátomról van szó

Mit tegyek? A barátomról van szó

Figyelt kérdés

A legjobb barátommal tegnap estig minden rendben volt. Mondta hogy kicsit haragszik rám de nem nagyon. Ma észrevettem hogy sok helyen blokkolt, este messengeren korlátozott. 1 helyen még nem tette meg ezeket, attól félek ott is megteszi. Nem tudom hogyan lépjek vele kapcsolatba, hogy beszéljek vele. Nem merem felhívni, mert lehet kinyomja és a telefonszámom is letiltja

Azt mondta hogy soha nem veszíthetem őt el, de most mégis 😭


dec. 6. 11:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Itt most az a plane, hogy nem akarja, hogy el tudd erni. Direkt csinalta. Nem zaklathatod. Barmi is legyen az oka es barmeddig tartson, most nem szabad semmit tenned.
dec. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Elöfordul az ilyesmi a legjobb barátokkal is. Tudomásul kell venned. Érdemes átgondolnod, hogy ez miért történt meg (Csak tanulságnak.)?
dec. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
És mikor lenne érdemes kapcsolatba lépnem vele? 1 hét után?
dec. 6. 12:03
 4/16 A kérdező kommentje:
Most nem szabad semmit tennem, de miért? Megakarom beszélni vele hogy mi történt
dec. 6. 12:04
 5/16 A kérdező kommentje:
És ha most nem szabad semmit tennem később mit tegyek?
dec. 6. 12:05
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Békülőszex
dec. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Fiúk vagyunk mindketten és ez komoly. Normális válaszokat kérek
dec. 6. 12:20
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem most hagyd egy kicsit. Majd keres, ha akar. Illetve nem tilos új barátokat keresned.
dec. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A barát akkor is barát ha beteszi
dec. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

8/9 én nem akarok új barátokat. Ő az a személy akivel a legjobban voltam és mindig számíthattam rá, ő foglalkozott velem a legtöbbet, és még sorolhatnám.

Most hagyjam egy kicsit, és mikor próbáljam meg felhívni beszélni vele? 1 hét múlva szerinted?

dec. 6. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!