Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan baratomrol (34/F),akinek mostanaban lett egy baratnoje es emiatt a mi baratsagunkat hanyagolja es egyre jobban leepiti?

Figyelt kérdés

En segitettem hozza,h neki tetszo csinos noje lehessen vegre.


Mi kb 8 eve ismerjuk egymast es jo baratok vagyunk essose volt baratsagnal tobb. Letisztaztuk mar az elejen.

N/35


2022. szept. 3. 08:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Ez így szokott lenni. Oké, hoggy most magadat a Piedesztra magasfokára helyezed, mert segítetted, de áltlában mindig ez van más esetben is: a barátok hanyagolódnak, ha nő/pasi jjön képbe.
2022. szept. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Elkezdi élni a párkapcsolatot...talán neked sem ártan elkezdeni végre;)
2022. szept. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 mantis religiosa ***** válasza:
97%
Az Én baráti körömben az a szokás, mind a mai napig, ha valakinek új kapcsolata lesz, kb. 3 hónapig nem zavarjuk, nem keressük, ha nem muszáj. Örülünk, hogy boldogok, és tudjuk, ha kicsit oszlik a rózsaszín köd, úgyis minden a régi lesz.
2022. szept. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Furfangos Frigyes ***** válasza:
96%
Pasizz be te is, és megnyugszik!😇😇
2022. szept. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Furfangos Frigyes ***** válasza:
90%
a lelked
2022. szept. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
A nő is lehet féltékeny, szóval érthető, ha kevesebbet szabad foglalkoznia veled. Meg ilyenkor az az egy nő is le tudja fárasztani az embert, nem kíván másikat látni...
2022. szept. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kb normális, amikor valaki szerelmes az mindent háttérbe szorít. Legyél türelmes. Meg örülj neki.


Meg amúgy itt bejön az, hogy ha szexeltetek valakikor korábban, akkor az nem valószínű, hogy belefog férni a csajának, hogy nagyon közel legyetek, ha tényleg csak barátság volt, akkor viszont ha kicsit lenyugodtak, akkor előkerül majd lehet. Bár még itt is necces kicsit, hogy egy másik nővel beszélje meg a dolgait nem tudom. Ez nem egyszerű.

2022. szept. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

De most igazából mit vártál?


30+ évesek vagytok, fontosabb lesz a párkapcsolat, mint az örök Friendzone.

2022. szept. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Baratsagban nincs szex. Es soha nem lesz. Ez alap kene,hogy legyen nektek is.


Nekem elotte is volt parkspcsolatom meg most is van. Koszonjuk jol vagyunk.


Vannak mas barataim is es lesznek is ujak. Megvan a sajat eletem hobbim ,munkam ,kosz.


En ugy latom,h veglegesen lepattint hamarosan.

2022. szept. 3. 14:26
 10/11 anonim ***** válasza:
62%
Én is lepattintottam mindenkit, amikor lett komoly kapcsolatom. Az ilyen barátságosdi dolgok kamaszoknak valók szerintem. Az oké, hogy néha össze futok valakivel és jót eldumálunk. De sülve-főve egymás seggében lógás párkapcsolat mellett nálam kizárt.
2022. szept. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!