Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan találjak barátokat...

Hogyan találjak barátokat szilveszteri bulira?

Figyelt kérdés
21 vagyok, nő és most augusztusban léptem ki egy 4 éves kapcsolatból. Kezdem azt érezni, hogy nagyon magányosan fogom tölteni az idei ünnepi időszakot. Főleg az újévet. Eddig mindig az exemnél volt házibuli. Sajnos vele együtt azt a baráti kört is elvesztettem. Nem szeretnék kapcsolatot egy éjszakás kalandokban pedig nem hiszek. Sajnos sose voltam nagyon extrovertált, nem igazán járok bulizni sem semmilyen szórakozó helyre. A többi barátom egyetemről van, mindenki valahol messze lakik és nem nagy parti arcok ők sem. A családom vallásos nekik az újév valószínűleg a gyülekezetben fog telni, ahová én nem járok, mivel ateista/omnista vagyok. Tanácsokat szeretnék kérni, hogyan töltsem a szilvesztert, hogy ne érezzem magam egyedül? Jó ötlet lehet csak random raírni egy-két távolabbi isemrősömre? Esetleg Facebook csoportban keresni egy random házibulit? Egyedül elmenni szórakozó helyre nem akarok,az pedig nem opció, hogy én csinálok partit. A kollégium zárva lesz, otthon nem tarthatok (még hely sem lenne).

dec. 7. 04:56
 1/6 Kitana. ***** válasza:
74%
Legjobb barátnő kereső facebook csoport? Nem mindenki egy legjobb barátnőt keres, szoktak lenni sima társaságkeresők is, bulipartnert, stb, szerintem szilveszter körül is tuti fognak keresni, de te is leírhatod kb ugyanezt oda is egy posztba.
dec. 7. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Barátokat sehogy, olyanokat esetleg, akikkel együtt lehetsz. Merre laksz? Szoktak lenni nyilvános szilveszteri bulik. Attól meg, hogy nem vagy vallásos elmehetsz egy éjféli misére, az szép tud lenni akár hiszel, akár nem.
dec. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden ilyen helyzet átmeneti. Hozd ki belőle a legjobbat. Ajándékozd meg magad nyugalommal, békességgel. Rokonaid vannak, nem?

Saját barátaid?

Ha nem töltitek együtt az estét, egy kávéra csak össze lehet hozni.


Nincs itt a világvége. Vegyél koncertjegyet. Az én időmben 24-én is voltak a Zeneakadémián karácsonyi koncertek. Azzal az este nagyobb része elmegy. Aztán otthon bekuckózás, finomságokkal kényeztetés, néhány jó film.

Másnaptól lehet szervezni a szilvesztert.

dec. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Magadat sodorhatod veszélybe azzal, ha erőltetsz egy ilyen folyamatot.

Mindenesetre sok ember járt már úgy, hogy mindenkit elhanyagolt, "eldobott", maga körül az éppen aktuális szexuális pajtása miatt, aztán elváltak útjaik.

Én azzal tölteném a helyedben az időt, hogy ebben az évben nem erőltetném Szilveszterre a társasági eseményeket, - helyette inkább magamba szállnék és kidolgoznék egy jövőbe mutató stratégiát arra, hogy ne járhassak még egyszer így. Egy ilyen elmélkedést meg lehet ejteni csendes főzőcske, halk zeneszó, kádban, rózsaillatban ücsörgés kombóval is, - nem szükséges ehhez senki vállára sem zokogva ráborulnod azt megkockáztatva, hogy még ezért is elkezd valaki piszkálni.

Hozd meg józan döntésedet, - indulatból, dacból soha ne cselekedj!

Egy 56. életévét idén töltő férfi javaslatát olvashattad.

Sok sikert a jó döntés meghozatalához!

dec. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szinten egyedulallo vagyok, ferfi, szivesen vendegul latnek szilveszterkor olyanokat akik hasonloan egyedul lennenek.

Hely adott, nem szexet, tarsasagot keresek, mielott barki felreertene.

dec. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kéne "eröltetni" csak azért, hogy elmondhasd voltál valahol.

Ha pedig új emberek megismerése a cél, akkor ez egy jó alkalom.

dec. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!