Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire normális hogy egy...

Mennyire normális hogy egy férfi mindenképpen a felesége mellett akarja tölteni a szilvesztert is?

Figyelt kérdés

Mióta megházasodott lehetetlen arra bírni hogy bárhova is egyedül jöjjön el. Mindenhova elakarja hozni a feleségét, vagy a közös házukba hivni tölteni a szilvesztert. Viszont szerintem egész egyszerüen nem olyan hangulat mint régen volt ha felesége is ott van, "kicsim" stb sem marad el 5 percenként.

Gondolom ennek a barátságnak már lőttek, mert más életszakaszba kerültünk, hiszen neki márcsak a felesége az élete, és mindent csak közösben tud elképzelni, ha el is tud szakadni az max 1-2 óra jellemzően munkán kivül.



2022. dec. 20. 21:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%
kérdező, neked soha nem volt barátnőd?
2022. dec. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
69%
Teljesen normális. Majd 30 év múlva változik :)))
2022. dec. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
66%
Te is felnőhetnél már, és példát vehetnél róluk. Mit árt neked 2 fülig szerelmes pár ugyan? Pótold valami mással az elkeseredettségedet, mert éppen hogy miattad, a te alacsony önbecsülésed miatt szakadnak szét a dolgok.
2022. dec. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%

Normális emberben nem merül fel, hogy a házastársástól külön töltse a szilvesztert.

Ez azért elég alapvető.

2022. dec. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%

Ez így a normális, de gondolom neked nincs feleséged sem nőd ezért nem érted meg.

Ilyenkor szoktak az úgynevezett “jó barátok” azzal vádaskodni, hogy jaj már nem vagy a régi, veled se lehet már haverkodni, milyen papucs lettél stb gúnyolások, közben meg az ilyen is irigy kutya aki a fél kezét oda adná hogy neki is lehessen csalàdja… 🤡

2022. dec. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Én nem mondtam neki semmit erre, csak magamban gondolom hogy már lehetlen a barátságot fentartani, max maradnak ilyen napi irogatások erről arról. Tehát közös programok már kizártak.

Nincs párkapcsolatom és nem is szeretnék.

2022. dec. 20. 22:19
 7/20 anonim ***** válasza:
84%

Lehet közös programot csinálni, de nem állandóan. Szilveszterkor pedig csak olyat, ahol együtt lehetnek.

Mi 15 éve vagyunk házasok a férjemmel, neki is megvannak a saját barátai, nekem is a barátnőim, de mindegyiknek családja van már, úgyhogy nem a kamaszos tempóban toljuk. Ez így a normális. Az pedig elképzelhetetlen, hogy a szilvesztert ne töltsük együtt.

2022. dec. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
66%
Nem jófej a felesége? Vele együtt nem lehet bulizni?
2022. dec. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
78%
Hát én sem értem, miért nem akarja valaki a szerelme helyett egy savanyú incellel tölteni a szilvesztert, teljesen érthetetlen.
2022. dec. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
33%
"Nem jófej a felesége? Vele együtt nem lehet bulizni?" - én sem értem. A kérdező incel, csajozni nem akar. Akkor mi van? A nők a csajozásban szoktak zavarni.
2022. dec. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!