Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Meddig lehet elnyomni, eltitko...

Meddig lehet elnyomni, eltitkolni egy férfi barát iránt szép lassan kialakult érzelmet ha beleszerettem?

Figyelt kérdés
Nem szeretném hogy megtudja hogy megszerettem, tudja hogy vannak próbálkozásaim más pasikkal, de valahogy mindig érdekel hogy mi van vele, és tudja hogy nagyon ragaszkodom hozzá, persze csak barátilag. Mondtam már neki hogy ő a lelkitársam, és hogy barátságunknak nem szeretném ha vége lenne. Valahol arra várok hogy ő mondja ki, mert azt mindketten tudjuk hogy bejövünk egymásnak. A pasis ügyeimben segít, sőt még ő biztat általában, hogy mit csináljak ha tanácsot kérek tőle. Régebben elutasítottam, majd később már pedzegettem hogy összejöhetnénk, amire nem mondott akkor semmit. De már nem merek kezdeményezni, mert valóban én utasítottam el őt. Próbálok másba beleszeretni, de titkolom hogy szeretem őt, már amíg magamba tudom tartani.
dec. 8. 13:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%

Ha egyedülálló, miért kéne titkolni?

Amúgy szerintem férfi-nő barátságból vagy szerelem lesz, vagy az egyik fél homoszexuális.

dec. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Ha nem mondott semmit, nem voltál elég egyértelmű.

Ha régebben akart valamit az nem múlt el, csak mivel más pasikról beszélsz, azt gondolja frendzone-ba dobtad.

Légy kicsit egyértelműbb. Nem veszíthezsz semmit, mert neked ő nem barátként kell egy férfinek szerintem meg nincs női szó szoros értelembe vett barátja.

dec. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Mert barátok vagyunk, és nem szeretnénk kapcsolattal elrontani, így nagyon jól megvagyunk ezt megbeszéltük. És én meg egyszer már régebben nemet mondtam neki! A pasi ügyeimet meg támogatja, nem hogy ellenezné, nem féltékeny! Ha többet érezne legalább féltékeny lenne!
dec. 8. 13:36
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy nem féltékeny? Támogatja persze, közben meg lehet eszi a kefét, de nem szól, mert egyszer már kikosaraztad.

Lehet sikerült egy intelligensebb pasit kifognod.

dec. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Kérdező, és neki nem voltak barátnői közben?

Vagy legalább próbálkozásai?

Ha nem, akkor....

Én írtam #1 választ, lehet, hogy az jött be, amit a mondat második felében írtam, hogy ő homoszexuális. Ha nem is éli meg, de ilyen vágyai vannak, amiket lehet, hogy magának se vall be.

dec. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

5

Igen voltak barátnői, nem homoszexuális! Történt már köztünk ittas állapotban azért valami!

dec. 8. 14:12
 7/22 anonim ***** válasza:

Most akkor van valami vagy nincs? Vagy volt és nem akar többet..vagy te nem akartál többet.

Ezt kéne átgondolnod.

dec. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nem kell titkolni az érzelmeket, ha azok nem természetellenesek. Olyan meg (mint tudjuk) nincs.
dec. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Igen volt vonzalom, tagadhatatlan, de az ital miatt volt részemről, ezt megbeszéltük másnap, azóta eltelt fél év.
dec. 8. 14:17
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

És ő folytatta volna másnap boldogságban?

Mert ha így volt, akkor ezt eltoltad anyukám 😀

Lépj felé, még fél év, aztán más teszi meg.

dec. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!