Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 23 éves férfi vagyok! Miért...

23 éves férfi vagyok! Miért van az, ha meglátok egy lányt, akkor egyből beleszeretek? Ez még semmi, hanem, ha rájövök, hogy más is teper utána, akkor feladom és reménytelen szerelemnek fogom fel.

Figyelt kérdés
Nem tudom mi ez féltékenység vagy nem tudom mi. Nagyon rossz érzés, nem tudom mit tegyek. Valakivel át kell beszélnem a dolgokat.

2018. márc. 9. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Tisztázzuk a fogalmakat oké? Te ilyenkor nem szeretsz bele a csajba. Ez max egy nagyon rövid fellángolás. Normális dolog. Az viszont már nem hogy minden lánynál ezt érzed. Kicsit olyan nem is tudom milyen....bizarr talán. A lényeg hogy nem tartom ezt olyan jónak. Oké hogy itt a nagy érzelmeknek nem lehet parancsolni, de azért próbáld meg ezt a számot lecsökkenteni. Ez meg hogy más is teper érte te meg feladod.....kicsit velem is ez volt a helyzet. Ez az önbizalomhiány jele. Nem vagy magaddak megelégedve. Nem hiszed el hogy jobb lehetsz mint a másik. Pedig de. Bele gondoltál már hány lányt szúrtál már el emiatt? Szerintem egy párat tuti. De a hibáiból tanul az ember. Remelem tudtam segíteni.
2018. márc. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Húú hány ilyen alkalmat szúrtam már el, de nem tudom, hogy kezdjem el. Féltékeny vagyok már, pedig nem is ismerem. Ez mi már? Gáznak tartom. Aztán elfelejtem és feladom. Tényleg nincs önbizalmam, nem tudom mit tegyek.
2018. márc. 9. 20:28
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Szar lehet. Minek akarsz szerelmes lenni?
2018. márc. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne legyél féltékeny a semmire. Építs magadnak önbizalmat. Sokat fog segíteni. Találj olyan dolgokat amiben jó vagy és legyenek sikereid. Ettől lesz majd önbizalmad.
2018. márc. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szerintem sem szeretsz bele azokba a lányokba, csak külsőre tetszenek és te esetleg társítasz hozzájuk olyan tulajdonságokat amelyek számodra vonzóak/előnyösek. Nagy valőszínűséggel egy adott lány személyisége teljesen más, mint ahogyan azt te elképzeled.

Amúgy szerintem ez egy teljesen normális dolog.

A reménytelen szerelem dologra pedig az a megoldás, hogy nem adod fel. 19/L

2018. márc. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem ismerem a nők jeleit, nem tudom merjek e lépni, ha szemezünk, vagy mélyen a szemembe néz.
2018. márc. 10. 18:30
 7/7 anonim válasza:
Szerintem mindenképp merj lépni,ha visszautasít, még az is jobb mintha meg sem próbálod ;) Sok sikert:)
2018. márc. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!