Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez érett,korrekt...

Szerintetek ez érett,korrekt viselekdés volt,vagy inkább "megalázkodás"?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon jó lány barátom,kezdetben csak munkatársak voltunk,aztán haverok lettünk,majd legjobb barátok,aztán idővel kibújt a szög a zsákból,hogy mindketten többet akarunk a másiktól.Együtt is voltunk egy ideig,de végül szétmentünk,akkor megszakított velem minden kapcsolatot mindenhol.Itt lett az állás 1-0 a javára.Később újra elkezdtünk beszélgetni,de már csak barátkoztunk egymással,de előbújt 1-2 sérelem,és akkor én szakítottam meg vele a kapcsolatot,itt lett 1-1.Majd mit ad isten?Megint elkezdtünk barátkozni,neki lett egy új kapcsolata,én gratuláltam neki hozzá,semmi rossz indulat nem volt bennem,és nem is akartam már tőle semmit.Azonban a párja nagyon féltékeny lett rám(okot nem adott rá senki),ebből kifolyólag megtiltotta neki,hogy találkozzon velem,vagy hogy beszélgessünk,ezt telefonon mondta el nekem,mert nem is találkozhatott velem.Én mondtam neki,hogy ő nyert 2-1 az ő javára,nem fogok egyenlíteni,és nyerni sem akarok 2-3-ra...Végleg kiszállok az életéből.Mindenféle gúnyolódás,és szarkazmus nélkül elmondtam neki,hogy én már 27 éves vagyok,sokat változtam mióta megismertem,és én már nem akarok senkivel harcba,rosszba lenni.A legjobbakat kívántam neki,boldogságot,örömöt,és hogy legyen sikeres az élet minden területén,aztán elköszöntem tőle.

Kitöröltem a telefonszámát,töröltem a közösségi médiában is.


Bocsánat,ha hosszúra sikerült,de köszönöm,ha végig olvastad.:)

Aki bármilyen értelmes,nem alpári hozzászólást tud hozzáfűzni,annak megy a zöld:)



dec. 8. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
ez az 1-0, 1-1 elég gyerekes…
dec. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elképesztő, hogy még mindig vannak, akik hisznek ebben a fiú-lány barátság dologban. :D
dec. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
ad #2: miből gondolod, hogy különneműek? De még ha különneműek is, nagyon sok olyan kapcsolat van, ahol éretlen személyiségeket a versengés köt össze.
dec. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez igazi gyerekes viselkedés volt. Eleve ez a "meccsezés" az.
dec. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ha te egy meccsnek fogod fel ,hogy ki szakít kivel az tiszta szégyen.
dec. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!