Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Más is tapasztalt már ilyet?

Más is tapasztalt már ilyet?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy veletek is volt-e már olyan, hogy megbíztál egy személyben megosztottál vele magánjellegű dolgokat magadról, viszont ő ezzel vissszaélt?

Nem értem miért csinál valaki ilyet és hogy lehet valaki ennyire kétszínű hogy a szemedben teljesen nyitott érdeklődő jó szándékú, barátságos, aztán a hátad mögött meg majd visszahallod azokat a dolgokat amiket neki elmondtál.

Pl most én elég jóban lettem egy lánnyal, elvoltunk mint barátnők. Megemlítettem neki egy pasit aki számomra szimpatikus ő meg pozitív volt, biztatott hogy lépjek stb. Miután történtek dolgok azt bizalmasan meg is osztottam vele és együttérző kedves volt, semmi rosszindulatot nem láttam rajta. Most meg meghallottam hogy a hátam mögött ilyen meg olyan k@nak elhord másnak.

Tehát ez mégis miért kell? Pont ezért nem is nagyon szokásom megosztani magamról bárkivel bármit is mert nagyon kevés emberben lehet igazán megbízni úgy teljes mértékben. De ezek szerint még óvatosabbnak kell lennem és nem naivan elfecsegni a dolgaimat.



dec. 9. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
A női barátságokban sok a rivalizáló elem.
dec. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos átéltem ezt azóta nem beszélek ezekkel az állitólagos barátnőkkel, jobb is az életem.Szűk szavu lettem nem mondok innentől senkinek semmit a magánéletemről.
dec. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Magyarok vagyunk, alapból ilyenek vagyunk.
dec. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, én is tapasztaltam ilyet. Megismertem egy lányt, akivel egész jól beszélgettünk, aztán pár nap múlva elmondott magáról mélyebb dolgokat, én is megosztottam vele a hasonló mélységű elmondványaimat, aztán minden ok nélkül eltűnt és letiltott. Mélyen megbántott azzal, hogy visszaélt a bizalmammal.


Az agyam szerint normális lenne, ha soha senkiben nem bíznék soha, de ha senkinek nem adnék lehetőséget - pláne olyannak aki sose bántott -, akkor soha nem találnám meg azt, akit keresek.


Ezért éveken át újra és újra előfordul, hogy megismerek valahogy nehezen valakit, akivel jól indul a kommunikáció, de rövid idő múlva visszaél vele és eltűnik, letilt.


Nem tudom, hogy hogy csinálják azt, hogy megismerés után nincs elhidegülés hanem mély kapcsolat.


Nem tudom, hogy csinálják a keresést, nem tudom, hogy csinálják a közeledést, nem tudom hogy csinálnak megfelelő kommunikációt, nem tudom hogy csinálnak kémiát, nem tudom hogy érik el hogy ne legyenek szellemek.

dec. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!