Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan baratrol,aki a megbeszelt idopontra a megbeszelt kavezoba/sorozobe csak akkor jo oda ,ha nem irod le a pontos utca hazszam,hely neve lokacio ?

Figyelt kérdés

Kulonben szolni kell neki,h te ott vagy es akkor kitalal vmit,h atment vhova es gyere oda.

En no ,o ferfi. 30-as kotosztaly. Kifejezetten csak baratok vagyunk (tisztaztuk) .


Lokacio pontositas a felreertes elkerulese miatt irtam eddig mindig. Ezen ne muljon.


Legutobb megbeszeltuk szemelyesen az elozo talin , hova megyunk ( mindketten ismerjuk) es ott talalkozunk. Erre irtam neki h mar itt vagyok es bennt varom. De nem jott oda idore,mer utkozben irt,h mar csak 500 meterre levo megallonal van ,en nem irtam ,mert gyalogosan hskadtam a hely fele a nagyjaboli megbeszelt idopontra. Nagykabatban nem hallottam a tdlom es nem gondoltam,h a pontosan tisztazott kavezo elerese kozben kerdezget,h megyek-e.

Igy odaereskor irtsm nrki,h en itt vagyok es bementem,a pult kozeleben varom az also szinten.


Ahogy kesessel bejott folyamatosan nezett mindenfele,alig akart leulni es aztan pedig hamar (40 perc)tavozott. (3-4 orat el szoktunk beszelgetni stb.)


Legutobb megmondtam neki,h csak elo lokacio kolcsonos megosztasakor talalkozok.

En tenyleg segitokeszen probalok hozzaalni,de nekem ezek a korulmenyek nagyor furcsak.



Mit gondoltok az ilyenrol,akinnem mer odamenni egy elore megbeszelt helyszinre?



dec. 11. 06:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

"#bűnöző #Korozott"


Nos, nem talalkoznek körözött bűnözővel. Átlag emberrel sem, aki nem képes q megbeszélt helyen a megbeszélt idoben megjelenni

dec. 11. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Tolmács kéne a megértésedhez. Tényleg ekkora kihívás manapság érthetően és értelmesen írni ?
dec. 11. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolnám hogy van valami fogyatèkossága. Komolyan. Lehet autista.

Nem foglalkoznèk vele, mert nincs ehhez idegzetem.

dec. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

Elég érthetetlen amit írtál.

Ő egy körözött bűnöző? Mert akkor azért nem megy olyan helyre. Vagy mi a kérdés?

dec. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Fél a lebukástól, ezért óvatos.
dec. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%

#3: Itt a kérdező a látszólag fogyatékos. Tisztán levezethető a kérdésből mi a probléma, csak ő "nem" érti. Ha maga írja be, hogy körözött és bűnöző, akkor mit értetlenkedik azon, hogy úgy viselkedik mint akit üldöznek? Adná magát, hogy ő a debil, de akkor nem tudna egy ilyen komplex kérdést sem összerakni.

Alapból nem életszerű a kérdés, de eljátszani nyilvánvaló dolgoknál az értetlenkedőt tényleg csak trollkodásra elég.

dec. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6

Ha körözött bűnöző lenne, akkor felvenne egy parókát/frizurát váltana, színes kontaktlencse, stílus váltás öltözködèsben. Ennyi. A büdös èletben nem találnák meg a mai ökör rendőrök.

Szerintem amúgy csak a kèrdező hülyesège, hogy körözött bűnözőnek nèzi ezt az embert. Lehet viccesnek gondolta magát ezzel a megnyilvánulással.

dec. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tessék...?
dec. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Sose mondta,h korozik. Sose kerdeztem ra erre. Csak tippelek.


A kerdes valos. Megtortent.


Volt mar ilyen mas is,h nem beszelt meg pontos helyet,hsnem tudta merre megxek es utkozben keresett fel.. aztan 10-20 perc mulva elkoszont ws elment a masik iranyba. Soha nem akart az ae megbeszelni konkret talalkozohelyet. Azt meg is talaltam a korozesi listan. De nem nyomom fel.

dec. 12. 17:07
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha rajta van a körözési listán amit láttál, akkor nem tippelsz. Ha viszont tudod hogy körözik, miért csodálkozol rá dolgokra és vársz megerősítést bennük? Azért csinálja ezt, mert körözik. És honnan tudod hogy körözik? Te magad nézted meg.

Nem értem mit akarsz még a kérdéssel, ami önmagát megválaszolta azelőtt, hogy kiírtad.

dec. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!