Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan baratrol,aki a megbeszelt idopontra a megbeszelt kavezoba/sorozobe csak akkor jo oda ,ha nem irod le a pontos utca hazszam,hely neve lokacio ?

Figyelt kérdés

Kulonben szolni kell neki,h te ott vagy es akkor kitalal vmit,h atment vhova es gyere oda.

En no ,o ferfi. 30-as kotosztaly. Kifejezetten csak baratok vagyunk (tisztaztuk) .


Lokacio pontositas a felreertes elkerulese miatt irtam eddig mindig. Ezen ne muljon.


Legutobb megbeszeltuk szemelyesen az elozo talin , hova megyunk ( mindketten ismerjuk) es ott talalkozunk. Erre irtam neki h mar itt vagyok es bennt varom. De nem jott oda idore,mer utkozben irt,h mar csak 500 meterre levo megallonal van ,en nem irtam ,mert gyalogosan hskadtam a hely fele a nagyjaboli megbeszelt idopontra. Nagykabatban nem hallottam a tdlom es nem gondoltam,h a pontosan tisztazott kavezo elerese kozben kerdezget,h megyek-e.

Igy odaereskor irtsm nrki,h en itt vagyok es bementem,a pult kozeleben varom az also szinten.


Ahogy kesessel bejott folyamatosan nezett mindenfele,alig akart leulni es aztan pedig hamar (40 perc)tavozott. (3-4 orat el szoktunk beszelgetni stb.)


Legutobb megmondtam neki,h csak elo lokacio kolcsonos megosztasakor talalkozok.

En tenyleg segitokeszen probalok hozzaalni,de nekem ezek a korulmenyek nagyor furcsak.



Mit gondoltok az ilyenrol,akinnem mer odamenni egy elore megbeszelt helyszinre?



dec. 11. 06:05
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nem kerestem meg a korozesi listan. Csak feltetelezes…
dec. 19. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!