Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lehet így barátkozni?

Hogy lehet így barátkozni?

Figyelt kérdés
Több ismerősöm mesélte, hogy vannak olyan barátai, akiket az utcán ismert meg. Én viszont el sem tudom képzelni, hogy lehet az utcán ismerkedni.

2020. jún. 16. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy sikerült, hogy ők csináltak ott valamit, ami engem érdekel. Ezért figyeltem őket, majd ennek kapcsán beszélgetés alakult ki, ami tovább ment idővel.
2020. jún. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Szerintem ez embertípus kérdése. És nyitottság. Ha már ezt a kérdést felteszed, valószínűleg te nem az a típus vagy. Inkább a saját érdeklődési körödből indulj ki, és azokat az eseményeket, rendezvényeket keresd. Szerintem úgy már könnyebb, mert van közös téma eleve.
2020. jún. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. jún. 16. 23:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Régebben volt, de többször kísértek haza fiúk, hogy a piacon megszólítottak, hogy hadd segítsenek hazacipelni a kosaram.

Nem lett belőle soha semmi, csak beszélgettünk hazáig, és ha véletlenül utána találkoztunk, köszöntek.

Vidéki városban.

2020. jún. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!