Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan engedjem el egy barátomat?

Hogyan engedjem el egy barátomat?

Figyelt kérdés

Én 21 éves vagyok, ő 20 éves. Interneten ismerkedtünk meg egészpontosan november 15-én. Én egyetemre járok, ő dolgozik.

Tegnapelőtt nagyon összevesztünk, mert félreértettem őt. Nagyon szomorú vagyok, hiszen nagyon sok közös volt bennünk és nagyon jóban voltunk. Sokszor találkoztunk, együtt mentünk kocsmázni, boltba stb ...

Én hibáztam azzal, hogy egy írását sértésnek vettem és elkezdtem ráállni messengeren. Rólam tudni kell hogy mániás depresszió vagyok. Anyukámmal és apukámmal sokat beszéltem erről az esetről, azt mondták, beszélgetést látva, hogy ennyiért durva, hogy megsértődött és 10x bocsánatot kértem tőle. A 20 éves fiú pánikbeteg, és én mindenben támogattam ebben, és másban is, pénzügyileg is. Ő lelkileg támogatott, tehát ott voltunk egymásnak. A bocsánatkérésemre azt írta hogy semmi baj, de az eset óta ignorál, nem beszél velem. Sőt meg se nézte amit írtam, de nem tiltott le még.



dec. 13. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Istenem...

Véletlenül nincs OCD?

Tudsz sétálni lefele a lépcsőn anélkül,hogy bekattanás legyen belőle?

Utálom ezt a lebutított,megetetett 20-40 körüli generációt.

Engedd el,te is meg ő is ugyanolyanok vagytok.

Esetleg egymás eszébe fogtok jutni ha felnőtt emberek lesztel,jót röhögtök majd hogy mennyire naívak voltatok.

Vagy nem beszéltek többet soha.

Mindkettő benne van a pakliban.

dec. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hagyd egy kicsit békén.
dec. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem most adj neki egy kis teret, egy kis időt.

Félreértés volt, beláttad a hibát, elnézést kértél, többször is, szóval megtetted, amit lehetett/kellett.

dec. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Varj kicsit,idovel megenyhulhet
dec. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!