Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egy baràt leignoràl havi...

Ha egy baràt leignoràl havi egy talàlkàra azt jelenti nem vagy szàmàra prioritàs?

Figyelt kérdés
Régebben nem így talàlkoztunk.Meg amikor neki volt kedve,szüksége tàrsasàgra lehetett többször is.Amikor én igényeltem nem lehetett 7-10 naponta se egy talalka.Idővel érződött amikor kérem teher neki.Össze is vesztünk ezen mikor szóvà tettem.Azt mondta ő havonta ér rà egyszer es kombinalja mindig masokkal talalkozik,nincs annyi ideje,gondjai vannak,stb.De ez mind csak kifogas.Aki annyira el van foglalva annak nincs ideje koncertekre,programokra jàrni meg masokkal se talalkozni.Ezt mind kitalalta,hogy ne kelljen talalkozni.Amikor o akarta volt hogy egesz heten talalkoztunk vagy tobbszor de legalabb egyszer.Nem ertem a valtast.Nincs kapcsolata nem errol van szo.Jol ki is jottunk egymassal.Annyi elmondhato rola hogy eleg labilis szemelyiseg.
dec. 13. 20:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
64%
Nincs olyan szó, hogy leignorál.
dec. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
* ignoral,elutottem.
dec. 13. 20:57
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha magadtól nem jöttél volna rá: nem is a barátod.
dec. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Sajnos nem jottem ra mert jo ideig igenyelte es akkir eleg kolcsonos volt persze mindig jobban az o javara.Utana meg gondolom ejtett masok miatt.
dec. 13. 21:01
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl. vannak középiskolai haverok, akikkel a technikai (5-dé) évben többször jártunk el bulizni. Meg utána is, 3 évig, de ott már csak évi 1x-2x.

Azóta többségük Pesten dolgozik, van aki állandóra oda is költözött (nem csak albérletbe), sokuknak párkapcsolata is van.


Ezek nem olyan "barátok", mint a régi romantikus hőskölteményekben, hogy akkor most a szomszédommal naponta összejárunk grillpartizni, meg hogy akkor a vulkánból engem húzzon ki, ne a kutyáját... teljesen más a barátsági fok.


Én pl. ezért is gondolok arra, hogy a "legjobb barátság" leginkább akkor jó, ha van párkapcsolatunk, és ővele vagyunk még pluszban legjobb barátok is. Ott fel sem merül ilyen probléma.

dec. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
5.Igen akinek van parkapcsolata.Ezt mondta az egyik volt evfolyamtarsnom is neki a ferje a legjobb baratja es ha nem lennenek baratai nem hianyozna neki senki mert benne mindent megtalalt es nincs olyan igeny a baratokra.
dec. 13. 21:06
 7/21 anonim ***** válasza:

Milyen típusú barátság? Miről szoktatok beszélgetni? Veled is szokott bulizni?

Nem csak arra használt téged, hogy kipanaszkodja magát neked, amikor úgy tartotta kedve?

Mit jelent konkrétan, hogy labilis személyiség?

Nekem egyenlőre csak kérdések jutnak eszembe, mert ehhez több infó kell, hogy képet kapjunk.

dec. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Minden barátság ilyen, van ahol látványosabban, van ahol kevésbé. Emberi kapcsolatokban a legritkább esetekben van egyenlőség. Van a domináns fél és van az alárendelt. Az alárendelt mindig ugrik, ha a domináns akarja, fordítva ez nem így működik.
dec. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Nő-nő baràtsag.Mindenrol beszelgettunk a napi dolgokrol,munkarol,pszichologiarol,vallasrol,az elet mely dolgairol.Bulizni nem jar csak programokra.Eljartunk mi is ebedelni,vacsorara,lovardaba,vasarolni,stb.

Ami viszont a kipamaszkodast jelentette abbol boven kijutott belole...ugy kezdodott az ismeretsegunk is,hogy egy platoi szerelmi csalodasa volt arrol beszelt,meg depressziorol.A talalka nagy reszt akkor voltamikor o akarta,inditvanyozta.Kiveve jo ideig akkor kolcsonosebb volt.Aztan elkezdte az en kezdemenyezeseimet haritani pl.most nem esetleg a napokban vagy jovo heten.Es abbol semmi se lett vagy kijelentette o most 3- 4 hetet nem er ra es ezt gyakran.Vagy rogton egy talalka utan mondta o most nem fog raerni egy ideig.Pl.tavaly decemberben mondta nem er ra a munka miatt 3,5 hetet nem talalkoztunk utana talalkoztunk ketszer kb.ket het alatt majd jott megint ez a huzavona hogy nem er ra egy ideig.Aztan bedepizett akkor azon a heten szinte mindig talalkozhattunk majd megint a huzogatas,folyamatosan.Erre ertem hogy labilis meg a depizesre.De nem vagyok benne biztos ez nem csak takarozas nala.

Ja es a nagyon elfoglalt idoszakaban tavaly decemberben vasarnapi ebedet adott mas ismeroseinek akkor amikor a hetfon egesz nap munkan van es azt mindig elore lefesti milyen nehez lesz utana meg van ideje ruhakat vasarolni.Ebbe faradtam bele a kifogas aradatba,elore szabadkozasba hogy nem fog ra erni,kozbe meg programozik.Kb.ilyen volt a helyzet.De mondta nem hiszik el neki ha dolgozik nem er ra.Gondolom szelektal milyen idoszakban kikkel talalkozik vagy valtogatja az embereket.Amikor meg szabadsagon volt azt mondta beteg,meg gondjai vannak.De utazasra,fesztivalra,topartra eltudott menni " betegen".

dec. 13. 21:29
 10/21 anonim ***** válasza:
Hát akkor ez nem barátság. Nem szívesen tölt el veled minőségi baráti időt, inkább csak a lelki szemetesládájaként tekint rád.
dec. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!