Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egy baràt leignoràl havi...

Ha egy baràt leignoràl havi egy talàlkàra azt jelenti nem vagy szàmàra prioritàs?

Figyelt kérdés
Régebben nem így talàlkoztunk.Meg amikor neki volt kedve,szüksége tàrsasàgra lehetett többször is.Amikor én igényeltem nem lehetett 7-10 naponta se egy talalka.Idővel érződött amikor kérem teher neki.Össze is vesztünk ezen mikor szóvà tettem.Azt mondta ő havonta ér rà egyszer es kombinalja mindig masokkal talalkozik,nincs annyi ideje,gondjai vannak,stb.De ez mind csak kifogas.Aki annyira el van foglalva annak nincs ideje koncertekre,programokra jàrni meg masokkal se talalkozni.Ezt mind kitalalta,hogy ne kelljen talalkozni.Amikor o akarta volt hogy egesz heten talalkoztunk vagy tobbszor de legalabb egyszer.Nem ertem a valtast.Nincs kapcsolata nem errol van szo.Jol ki is jottunk egymassal.Annyi elmondhato rola hogy eleg labilis szemelyiseg.
dec. 13. 20:50
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

21.igen a barat fogalmat is tisztazni kell,mert nem mindenki az.Ha mindig az o akarata szerint vannak a dolgok az se baratsag.

Akkor nehez az atalakulas ha nem egy megvaltozott helyzet okozza hanem egyszeruen elkezd hanyagolni es nem erted az okat.

dec. 15. 19:05
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!