Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Melegek! Nektek vannak barátai...

Melegek! Nektek vannak barátaitok? Boldogok vagytok?

Figyelt kérdés
dec. 14. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy boldog vagyok-e. Jelenleg igazán nagy gondom nincsen (van munkám, eltartom magam önállóan, fizikailag egészséges vagyok), szóval mondhatni igen, viszont egyáltalán nem vagyok ujjongó fajta, sokkal inkább pesszimista és általában búskomor.


Viszonylag sok barátom van. Érdekes, hogy mind nők, pedig általában az emberek elmondásai alapján nagyon maszkulin vagyok.


Évek óta nem ismerkedem, mármint párkapcsolati vagy szexuális céllal. Egyhangú és magányos az életem, viszont komoly gondoktól mentes, mert nagyon minimalista és puritán vagyok.


29/F

dec. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Évek óta ismét szingli meleg férfi vagyok.

Ugyan próbáltam ismerkedni,de mivel azt mondják túl igényes vagyok,gondolom ezért nem jártam sikerrel.Nem tehetek arról,ha szeretem az értelmes,kulturáltan viselkedő és nem szexmániás férfiak társaságát.Ismerkedés során ezeknek pont a szöges ellentéte talált meg mindig,ezért már nem vagyok fent semmilyen portálon.

Barátom,akiről azt mondhatom,hogy barát,kettő volt.Egy hetero,házas férfi,még gimis osztálytársam.Ő évek óta a felesége árnyékában él,nehéz vele találkozni,vagy beszélgetni.

A másik,akivel tényleg mindent megbeszélő,őszinte és bizalmas barátságom volt,egy meleg férfi.Neki négy éve van párja,aki profi módon értett hozzá, hogyan szigetelje el lelkileg a barátomat,nemcsak tőlem,de a családjától is,nővérétől is,akivel pedig nagyon jó viszonyban volt.

Így nyugodtan elmondhatom,hogy saját magamon kívul senki nincs az életemben.Részben egyhangúan élek,de azért nem kesergek.Nagyon sokat mozgok,imádok gyalogolni,kirándulni.Szeretek olvasni,a humort és a munkahelyen,vagy hobbim közben szívesen elbeszélgetek az emberekkel.Itt viszont sikeres az életem,mert szeretik a társaságom,beszélgetni velem.

Viszont a barát,mint kategória nagyon hiányzik az életemből,aki a szó igazi értelmében vett férfi-barát.

A társról nem is beszélve.Viszont látva a mai világot,amilyen és amerre tart, nem sok pozitív lehetőséget látok arra,hogy olyan ember legyen a párom /ismét/, aki a szeretet szó jelentését tudja,érti és ami fő, nem ijed meg az érzelmektől.Nem rezzen össze, ha megölelik,ha megcsókolják és nem érdekek vezérlik.

Egyébként még annyit,hogy mindig fiatalabb párjaim voltak és fiatalabb munkatársakkal,hobbitársakkal jövök ki jól,mert én sem vagyok öreges sem kinézetben,főleg nem felfogásban.

Puritánságról annyit,hogy sosem szeretettem a felvágást, a páváskodást.Mindig az egyszerű emberek voltak a szívemhez közel állók.


54/F

dec. 15. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"Melegek! Nektek vannak barátaitok?"

Nincsenek, csak rokonok még pár haver (fiúk, lányok), nem barát.

"Boldogok vagytok?"

Váltakoznak a napok a szürke, rossz és viszonylag jó napok között, felváltva ismétlődik.

dec. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek

Boldog nem vagyok

Elégedett vagyok

dec. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vannak barátaim és vannak boldog pillanataim is az életben. Egyiknek sincs köze a nemi irányultságomhoz.


N

dec. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

19 éves meleg vagyok nem, nincsenek barátaim

Se párom elvagyok egyedül még

jan. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szomorú, hogy a fiatalok is így élnek, magányosan :/


#2 -es

jan. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez van ha szar világba születik az ember
jan. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!