Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ikreknél gyakran megesik,...

Ikreknél gyakran megesik, hogy az egyik fejlettebb (felnőtt korban is, pl magasabb)?

Figyelt kérdés
Én két ikerpárt ismerek, mindkettőnél húszas évei elején járó lányokról van szó. Mindkét testvérpárnál az egyik iker vagy 10 centivel magasabb, és picit “nőiesebb”. Vagy inkább úgy mondom, formásabb. Mindkét tesópárnál az egyik lány nagyon vékony, alacsony, a másik lány pedig magasabb, és bár nem kövérek, van cicijük, fenekük. Mindkét ikerpárt ismerem régóta, és mindkét félnél azt hittem először (tinikorban), hogy a magasabb a nővér, a pici meg jóval fiatalabb.
dec. 16. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg kétpetéjű ikrek. Ők genetikailag "sima" testvérek, akik amúgy együtt születtek.

Az egypetéjű ikrek a klónok, ők hasonlítanak nagyon egymásra.

dec. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem egypetéjű ikreknél genetikailag semmivel nincsenek közelebb egymáshoz mintha külön születtek volna.

Ettől kezdve pedig persze hogy különbözőek lesznek magasságba és kinézetben is.


Ugyan én nem vagyok iker de tesóm és én hasonlóan nézünk ki, viszont én jóval magasabb vagyok.

dec. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
44%
ikreknél gyakori, hogy van egy dominánsabb vagy milyen embrió, ami mindent is felszed a másik elől, ilyenkor a szinte kilenc hónapig tartó terhességeknél is lesz egy olyan iker, aki minimum enyhén koraszülöttnek számít... azt meg hogy a koraszülöttséget mennyire hozza be, már minden máson is múlik.
dec. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!