Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lehet megmenteni egy...

Hogy lehet megmenteni egy baràtsàgot ha folyamatos konfliktusok merülnek fel és ismétlődnek?

Figyelt kérdés
Nem éreztem azt hogy figyelembe veszi az érzéseimet.
dec. 17. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Sehogy. Es nem is kell. Ezek szerint más hullámhosszon vagytok
dec. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen,valoszinu mashogy latjuk a dolgokat...Jo volt egy ideig, de o megvaltozott az iranyomba es nem ertem miert.Nagyon leakarta redukalni a talalkozasokat.Nem tapadtam ra hogy oka lett volna erre.Inkabb o tapadt mikor rossz passzban volt.Ha fontos valaki nem hiszem hogy csak havonta- ket havonta jut ra ido egyszer.Elotte meg heti szinten talalkoztunk bar egyszer de volt hogy ketszer,haromszor is.Es nem hiszem amit mondott hogy o igy csinalja mindenkivel par hetente egyszer talalkozik ugy van mirol beszelni.Mindenkinek van nehany ember akivel rendszeresen talalkozik.Nem hiszem hogy o nem talalkozik masokkal renddzeresebben.Kihasznalva ereztem magam ez az egesz miatt.Ossze is vitaztunk es megszakadt a kapcsolat.Lehet o ezt is akarta.Kertem rendezzuk,beszeljunk rola meg egyszer azt mondta neki nincs mit tisztazni.Joval kesobb ram irt valamiert nem tudom mi okbol szerintem o se tudja miert, amit akkor mondott ahhoz nem tartotta magat,nem is jelentkezett azota
dec. 17. 21:27
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet irigység, lehet hátat fordítás, akármi. De mindent nem kell megmenteni. Jó hozzáállás amúgy, de néha hagyni kell dolgokat a búsba.
dec. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Irigysegre nincs oka.Hatat forditani hatat forditott ugy erzem,meg csalodast is okozott.Reszerol nem volt meg a jo hozzaallas ugy erzem.Konnyen hagyta az egeszet,annak ellenere hogy szerettem volna tenni a helyzetert.Lehet tenyleg jobb ha bizonyos kapcsolatok a sullyesztobe kerulnek.Felszines kapcsolatot nem akarok fenntartani olyan valakivel aki azelott a baratom volt.Szamomra az ertelmetlen,fajo mert nem ugy gondolnam.
dec. 17. 21:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Pillanatnyilag nincs semmid, amit akar.

Tanulj, vállalkozz, programozz, sportolj, ahelyett, hogy egy kullancson agyalsz.

Amint lesz vmid, azonnal "nagyon hiányozni fogsz" neki.

dec. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A kullancs talalo! Addig kullancs meg van erdeke.Hat...ha kell hogy legyen valamim akkor ez nem baratsag.De igaz valoszinuleg nem volt mas akkor es most talalkozik jobban masokkal vagy olyanokkal akiket jobban favorizal.Meg lehet nincs annyira maga alatt.
dec. 19. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!