Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek jogosan érzek így?

Szerintetek jogosan érzek így?

Figyelt kérdés

Van egy baráti társaságom, 5-en vagyunk, mindannyian lányok. Én így már az elején benne voltam ebben a "klikkben" hogy így fogalmazzak, de volt egy időszak, amikor én egy másik barátomhoz húztam inkább, de nem távolodtam el tőlük sem, de ha arányosan nézzük talán több időt töltöttem a másik barátommal, mint velük.

Semmi jelét nem adták annak, hogy ezen megsértődtek volna, viszont az első dolog, ami rosszul esett, hogy közös csoportot csináltak, majd előttem kezdték beszélni azokat a dolgokat, amiket én nem érthettem nyilván, mert azelőtt a csoportban beszéltél. Hogy ez provokáció akart volna lenni, nem tudom, mert egyikük még a véleményem is kikérte, mire én mondtam, hogy nem tudom miről beszélnek, mert nem vagyok benne a csoportba, mire rávágta, hogy tudja. Úgy voltam vele, hogy nem feszegetem a miérteket, értek a szóból. Viszont ezt folytatták, és már kezdett nagyon idegesíteni, hogy miért előttem beszélik meg ezeket, így rákérdeztem, hogy engem miért hagytak ki, mire az volt a válasz, hogy nem akarták, hogy a másik barátomat be kelljen vegyék a csoportba, mert ha engem bevesznek őt is be kell. Így utólag bánom, hogy rákérdeztem, mert bevettek, de igazából én nem ezt akartam, csak nem értettem a miérteket.

Azóta is úgy érzem, hogy teljesen felesleges 5.-ént vagyok a baráti társaságukban, mint személyesen, mint online felületen, azóta sokszor volt, hogy programokat szerveztek négyen, majd előttem beszélték meg, de ezekre már nem kérdeztem rá.

Múlt pénteken szalagavató volt, az utána levő ünnepségen is, sokkal közvetlenebbek voltak egymással, velem meg mintha csak azért foglalkoztak volna, hogy ne sértődjek meg.

Nem csinálok ebből drámát, csak jólesett, hogy kiírtam magamból, ez így az elmúlt fél év történései kb.

Igazából nem szokatlan, hogy feleslegesnek érzem magam, de úgy érzem, semmi értelme tovább eröltetnem ezt az egészet, mert tényleg próbáltam a legjobbat kihozni magamból amikor velük voltam, de teljesen értelmetlen volt.



dec. 18. 06:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Megválaszoltad a kérdésed.

Megtettél mindent.

Viszont szerintem ez nem feltétlen ellened irányul hanem inkabb a mostani baratod ellen.

Szóval döntened kell hogy vagy a 4es csapatot választod vagy a mostani masik baratod

dec. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azzal a barátommal már rég nincs semmi, csak "ha ló nincs, a szamár is jó" alapon volt velem
dec. 18. 07:02
 3/3 anonim ***** válasza:

"csak jólesett, hogy kiírtam magamból, ez így az elmúlt fél év történései kb."


Keress egy új barátot és neki meséld el.

dec. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!