Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt úgy, hogy bezárkóztatok?

Volt úgy, hogy bezárkóztatok?

Figyelt kérdés

Meddig tartott? Eltávolódtam a külvilágtól, nincs kedvem sehová se menni. Csak a munkahely meg haza. De úgy érzem most ez jó nekem.

28N


dec. 21. 04:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Volt már rá példa, az elmúlt években, sajnos, többször is. Közben elég könnyű volt belesüppedni az önsajnálatba, ami után még nehezebb volt azon az egészen változtatni. Pozitív irányba legalábbis.

Nálam is inkább nyár körül fordult ez elő.

dec. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Shaddark ***** válasza:
57%

#8 kiegészítem.

"Egyszer bezártam a barátnőmet 1 hónapra, (pont egy hónappal ezelőtt) amikor el akart hagyni, hogy legyen ideje átértékelni a dolgokat. Azóta is együtt vagyunk. Már egy hónapja"

És együtt is maradunk, mert vastag ám a pinceajtó és tömör fémből van.

És sokat is spórolok így, úgy örül 3 naponta a zsíros kenyérnek, öröm nézni ahogy tolja be. Sokkal egészségesebb a kapcsolatunk, már érzem a háláját is például, amikor kisebbet ütök olyan szépen néz rám.

Szóval a bezárkózás egészséges, túllendít a párkapcsolati nehézségeken.

:))

dec. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
69%
41 éves vagyok, évek óta ugyanígy élek 0 barátokkal. Jó így.
dec. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
49%
Miert erzed ugy hogy uj baratokra van szukseged?
dec. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!