Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt úgy, hogy bezárkóztatok?

Volt úgy, hogy bezárkóztatok?

Figyelt kérdés

Meddig tartott? Eltávolódtam a külvilágtól, nincs kedvem sehová se menni. Csak a munkahely meg haza. De úgy érzem most ez jó nekem.

28N


dec. 21. 04:42
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Max annyi a kikapcsolódás, amikor bevásárolok. Azt meg elég rendszeresen kell. tekintve, hogy ilyen árak mellett állandóan üres a hűrő.
dec. 21. 04:43
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Csak arra vigyázz, nehogy úgy maradj. Ilyen idős korban a könnyű elveszíteni a barátokat, cserébe nagyon nehéz felújítani, újraéleszteni, újakat szerezni.
dec. 21. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ilyen idős korban? Dehogy is! Pont, hogy azt érzem, új barátkora van szükségem.
dec. 21. 04:51
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden évben nyáron. De van, mikor tovább tart, mint pár hónap.
dec. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen, 1,5 éve tart és én úgy maradtam.
dec. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Volt ilyen, hat éve az exemmel. Nem szerette a barátaimat, mindig ment a veszekedés, ha találkoztam velük. Az ő barátai meg engem nem szerettek, így velük se jártam el. Így visszagondolva jó hülye voltam, de hát ilyen a szerelem. Egy ideig senkivel se találkoztam a családom, a kollégáim meg az exem kivételével. Volt egy pont, amikor ültem egyedül otthon, talán szilveszter volt, és sehova se mehettem, mert az exem nem akart balhét se abból, hogy az ő barátaival vagyok, se abból, hogy az enyémekkel, és végigbőgtem az éjszakát. De ez olyan erősre sikerült, hogy felismertem, mi a probléma, és nagyon rövid úton szakítottam az exemmel. Nem voltam sokáig elzárkózva másoktól, de azért így is nehéz volt visszatérni a normális életembe.
dec. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%

Valahogy ebben vagyok én is. Mióta véget ért a párkapcsolatom egyre inkább begubózom és csak az otthonom és a munkahelyem közt élem az életem. De rájöttem hogy ez nagyon nem jó nekem, mert így csak a depresszió fog maga alá gyűrni. Szerencsére a barátaim rajta vannak hogy ne így legyen.

Ha vannak barátaid kérdező, keresd őket! Ne hagyd hogy felőröljön a magány! 39/f

dec. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
21%
Egyszer bezártam a barátnőmet 1 hónapra, amikor el akart hagyni, hogy legyen ideje átértékelni a dolgokat. Azóta is együtt vagyunk.
dec. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Hiszed vagy sem, akiknek nincs családuk vagy normális rokonok vagy messze élnek, és legfőképp igazi barátjuk nincs, (a közösségi oldalas meg néha bulizós ismerősök nem ugyanazok) azok többnyire így élnek.


És bármily fura az emberek nagy részére ez a szürke hétköznapi élet a jellemző, ilyenkor kiderül mennyire vagy fontos bárkinek is.


Bele lehet fásulni, és benne lehet ragadni, és minél tovább vagy benne annál nehezebb lesz kijönni belőle.


Én 6 évig benne voltam egy ilyenbe, elsőre nehéz volt változtatni...

dec. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
97%
Volt persze.
dec. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!