Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ugyanaz a "barátom" harmadszor...

Ugyanaz a "barátom" harmadszorra vert át.Hogy lehet ezen túl tenni magát az embernek?

Figyelt kérdés

2 éves barátságról van szó,ez volt a harmadik alkalom,hogy átba*zott...

Pedig nem vagyunk már tinédzserek,mindketten 26 évesek vagyunk,és rohadtul fáj,mert a legjobb barátom...volt.

Veletek történt már ilyen?



dec. 21. 16:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
miért barátkozol vele? én már az első átb***ás után megszakítottam volna vele a kapcsolatot
dec. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én már 1 átbaszás után is jóval óvatosabb vagyok az illetővel szemben, de a második után már nincs helye az életemben. Ez egy fájdalmas lecke volt, de remélem tanulsz belőle.
dec. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egymásra találtatok, ez az ami mindkettötöknek jo. (Nálam nem lett volna 3. lehetösége. 1 elmegy, kap második esélyt, de harmadikat már nem.) Neked lehet belefér 100 is. Nem vagyunk egyformák.
dec. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tortent.

1 (+ max 1) lehetosegnel tobbet nem adok senkinek.

Ha elsore atbasz, megnezem a korulmenyeket. Akkor esetleg kaphat meg egy lehetoseget, de tobbet semmikepp.

Ilyenek utan nem is szoktam sirni. Kivagom az eletembol, mimt macskat szarni.

dec. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert te ilyen vagy. Nincs ezzel gond, de ha nem tetszel így magadnak, csak te tudsz változtatni.
dec. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Dehogy volt a legjobb barátod! Két év alatt eleve nem is lehet senki "a legjobb".
dec. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

De miről van szó?

Cheat elt egy játékba?

Nagyobb eséllyel csak a kérdezőnek kell egy kis simi, mert uncsizik

dec. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#6 Ez nekem is feltűnt, két év kb pont arra elég, hogy elkezdjek valakire barátomként tekinteni (NEM legjobb barátként, ahhoz ez édeskevés) - és azt is csak akkor ha sose baszott át :D De kinek mi, úgy tűnik másoknak gyorsabb a folyamat.
dec. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 évig tűrtem az ilyen ,,barátoknak" a folyamatos lenézését, kritizálását, nemtörődömségét. Aztán elszakadt nálam a cérna. Megszakítottam minden kapcsolatot, nem állok szóba velük, nincsen rájuk szükségem.

Ma már sokkal kiegyensúlyozottabbnak érzem magamat, mert nincsenek ilyen ,,barátaim" akik csak visszahúznak..

dec. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mit tett az illeto?
dec. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!