Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem ciki egy nyár alatt...

Nem ciki egy nyár alatt harmadszor is lefújni egy találkozót valamilyen kamu indokkal?

Figyelt kérdés
Most abba nem mennék bele miért nem akarok találkozni vele, de már kétszer lefújtam egy találkozót egy nyár alatt, harmadszorra nem lesz már egy kicsit gyanús?

2020. júl. 27. 10:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
De, gyanús lesz.
2020. júl. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
De
2020. júl. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szeretnél vele találkozni miért nem mondod meg? :D Bár ebből a másik félnek is le kellene esnie.
2020. júl. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Miért akarod lefújni a találkozókat?

Egyébként de,gyanus lesz.

És ne csodálkozz majd,hogy kiközösítenek.

2020. júl. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
De, biztos gyanús lesz, én a másik fél helyében többet nem is erőltetném a találkát, megvárnám innentől kezdve, hogy te kezdeményezz, ha netán találkozni szeretnél.
2020. júl. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Most még kamu indokokkal lefújod a találkákat,de hamarosan azon fogsz sírni,hogy kiközösítettek.

Nem mellesleg teljesen jogos lesz.

2020. júl. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
És miket szoktál kitalálni?... 😂 Cikinek nem ciki, de szerintem is harmadszorra már megelégelheti.
2020. júl. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, mi a ciki? Ha nem lesz gyanus. Mind a ket felnek. A marha tovabb remel, te meg ujra kinban vagy.
2020. júl. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igazából csak az egyik volt kamu indok, mivel kb 100 km-re lakunk egymástól, és egyáltalán nem volt semmilyen busz akkor, hogy el tudtam volna menni náluk, másodszor meg egy nappal előtte szólt, hogy holnap már menjek nála, úgyhogy azt inkább kamu indokkal lefújtam, hogy egyedül vagyok jelenleg otthon, szóval nem tudok menni.
2020. júl. 27. 16:21
 10/11 anonim ***** válasza:

Gyanús lesz, de szerintem már többször nem fogja felhozni, hogy találkozzatok..

Nekem egyik barátnőm járt úgy, hogy egy mondvacsinált indokkal lemondott egy programot egy másik barátnőjével és többször nem is hívta már sehova.

2020. júl. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!