Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A nők miért mondogatják egy...

A nők miért mondogatják egy nagyon közeli pasi barátjuknak hogy kik akarnak udvarolni neki?

Figyelt kérdés
Nekem már fura hogy ilyen dolgokat megoszt velem a csaj hogy melyik pasi ír rá, ki keresi őt mostanság, ehhez semmi közöm. Viszont ez nem egy női praktika hogy féltékennyé próbáljon tenni a csaj? Azt mondta már hogy jóképű vagyok, meg enyhe célzasok voltak, hogy ilyen pasi kellene neki természetben, lélekben mint én, persze csak mint barátnak mondta, de nekem már ez kicsit fura. Vélemény?
dec. 25. 21:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon csúnyán barát zónában vagy. Kinek mondja, ha nem egy barátnak? Ez a tipikus:

Ilyen pasi kéne neki is. Nem te, csak olyan, mint te.

dec. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Közeli férfi barátommal megosztom én is ezeket, ugyanúgy mint a női barátaimmal. Nincs ebbe semmi fura.
dec. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ok akkor jó! Ha ismét ilyen pasiügyes dolgokat közöl nem reagálok rá, majd abbahagyja!
dec. 25. 21:12
 4/13 A kérdező kommentje:
Csak mostanában mindig dícsér, puszit, sziveket küld, ezért is gondoltam mertcrégebben ezek nem voltak, csak az utóbbi pár hónapban.
dec. 25. 21:14
 5/13 anonim ***** válasza:
30%

Vag yigen, vagy nem.

Vagy olyan mélyen vagy friendzone-ban, hogy semmilyen téren nem tekint potenciális lehetőségnek, vagy valóban féltékennyé akar tenni.

De igazából mindegy is. Egyik eshetőség esetén sem érdemes foglalkozni a csajjal, le kell építeni

dec. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Én meg pont azt mondanám, hogy többet akar
dec. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Vagy ő sem tudja pontosan mit akar. Szórakozóhelyen volt gogy ölelgetett, simogatott, meg akart csókoloni is, da nagyon be volt rugva.
dec. 25. 22:01
 8/13 anonim ***** válasza:
57%
#7: Ja, hogy még r/bancra is issza magát? Tuti főnyeremény a csaj xd
dec. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Mert ezek történnek vele, és nem játszmázik mint a barátzóna rettegő pasik nagy része, hanem elmondja ha történt vele valami. Ezt hívják őszinteségnek, bizalomnak. Lehet hogy tetszel is neki, gondolom ha jó szándékot lát benned, jobban tetszel, és a barátok általában jó szándékúak szoktak lenni. Kivéve akik csak szexet akarnak és úgy tettetik magukat barátnak. De ezzel eléggé le lehet bukni.
dec. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
neked tetszik a lány?
dec. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!