Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan béküljek ki a legjobb...

Hogyan béküljek ki a legjobb barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Röviden annyi történt, hogy a barátja felhúzta magát egy hülyeségen és engem kezdett el kioktatni elléggé sértő hangnemben én pedig megmondtam a véleményemet. Igazából alapból nagyon zavaró figura ha valami van mindig mindenkit meg akar verni meg ilyenek. Én csak nyíltan megmondtam hogy engem ez zavar, illetve az is hogy nem lehet miatta a barátnőmmel szinte sosem találkozni vagy beszélni. Aztán csináltam én is hülyeséget mert egy tabu dologgal dobálóztam higy elmondom valakinek. Tudom ez teljesen hülyeség volt de már annyira kihozott a gyerek a sodromból, meg a barátnőm is. Szinte rá sem ismerek már annyira megváltozott miatta. Szerintetek mit csináljak, vagy hogy kezeljem?


18l



2023. okt. 29. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Segítene ha nem szóvirágokban beszélnél, hanem konkrétumokat írnal. Ki mondott kinek mit?
2023. okt. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Minél inkább erőlteted a szerepvállalásodat, annál nagyobb ellenállást fogsz kiváltani. A barátságokat a legtöbb esetben felül szokta írni prioritásban az újonnan alakuló intim kapcsolat. Ha ezt nem tudod elfogadni, akkor a legjobb, amit tehetsz, hogy száműzöd magad a kapcsolatrendszerből, - mert a kelletlen erőlködés ellenséggé fog átlényegíteni, amely ellenséges viselkedést fog kiváltani. A kapcsolatok - az összes szinten - válsághelyzetekben vizsgáznak hitelesen, - akkor kap a legtöbb ember valós lépet arról, hogy valójában mennyit ér egy ember a kapcsolatrendszerében.
2023. okt. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Javítás: A "lépet" szó helyett "képet" szót szándékoztam írni, - elnézést kérek!
2023. okt. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg várnék 2-3 napot hogy lenyugodjanak a kedélyek, de itt két nagy probléma is van, amit külön kell venni. Kezdésnek megírnám/elmondanám (attól függ mire van lehetőséged), hogy elismered hogy nagy hülyeséget csináltál és sajnálod, valójában eszed ágában sem volt elmondani senkinek, csak ideges voltál és csapkodtál a szavakkal. Tudod hogy ez mennyire rossz volt és megérted őt.


A másik fő probléma a barátságotok - úgy tűnik - válsága, elmondani neki hogy nem akarod őket szétszakítani (semmi közöd hozzá kivel van, még ha retek suttyó is), úgy érzed szétesik, nem találkoztok már, nem töltötök időt együtt. Annyit szerettél volna, ha sikerül találni egy balanszt a barátja és közte, hogy ti is tudjatok együtt lenni néha.


Amit a barátnőd csinál, ennyi idősen főleg, teljesen általános. Általában ha van valakinek párja, akkor az esetek többségében vele fog főleg foglalkozni, az már a rossz kategória hogy lényegében csak vele, de ez is sajnos gyakori. Ilyenkor eldobnak mindent és csak rá figyelnek, aztán megy a sírás hogy nincs senki más körülöttük, nincsenek barátaik, egyedül vannak. Ha pedig dobják őket, verik magukat a földhöz. Ezzel nem tudsz csinálni semmit, vagy tanulnak belőle és rájönnek maguktól idővel, vagy így élnek örökké és siránkoznak.


Bárhogy is, amit csináltál az üti a fentit bőven, egy olyan bizalmi törést hoztál az amúgy is rosszul álló kapcsolatotokba, ami benne van hogy már nem helyrehozható. Hogy tudna bízni ezután benned, miszerint amit mond az köztetek marad és becsülöd, ha ilyen helyzetekben azzal fenyegetőzöl, hogy kiadod? Teljesen érthetően és jogosan hatalmas csalódás érte, ezzel csak azt mutattad meg neki hogy nem vagy megbízható, nem lehet rád számítani és jobb is hogy nem veled tölti az idejét.


Annyit tudsz csinálni amiről fent írtam, és készülj arra hogy az idegesség erre nem lesz semmilyen magyarázattal (megint jogosan). Ő lesz-rta a kapcsolatotokat a pasija miatt, ez is hiba, te viszont páros lábbal beletapostál.


Nagyjából minden rajta fog múlni a beszélgetés után, semmi mást nem tudsz csinálni. Egyszerűen várnod kell arra, hogy ő hogyan dönt, nem tudod erőltetni magad rá. Ha volt valamiféle békülés miután beszéltetek, akkor kérd meg hogy írjon amikor ideje van és megbeszéltek majd egy programot.


Ha a pasija egy retardált barom, akkor maximum ezt a megfigyelést megoszthatod vele szépen (láthatóan nem érdekli és nem is akarja hogy ilyenekről beszéljetek), de ez az ő élete, ő dönti el kivel van. Ha neki a sz-r kell, akkor tessék, lehet fogyasztani, csinálni nem tudsz semmit ellene. Majd ha kirakja a srác egyszer mint macskát sz-rni, akkor fut egyből hozzád, hogy de jó barinők voltatok régen, jó lenne megint beszélni. Mindig így szokott lenni.

2023. okt. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!