Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egy foglalt férfi egy idő...

Ha egy foglalt férfi egy idő után nem akar online beszélgetni egy nővel tovább, mert ellenkező nemű, ezt megmondja, vagy csak elmaradozik?

Figyelt kérdés
Tippelem, hogy ez az ok. Azonos hobbink van, erről dumálunk hónapok óta. Mindkettőnknek van párja. Egy ideje nem annyira válaszolgatott (egy-két hét), majd teljesen ignorált legutóbb. Nem volt konfliktus, vita, semmi ilyesmi. De ha van ilyenje, látom, hogy megbeszéli mindig az illetőkkel. Kíváncsiságból másik profilomból beszélgettem becenevén a csapattal a napokban, és akkor aktívan egyetértett, írt nekem, persze nem tudta,hogy én vagyok. Tehát egyértelműen nekem szól a kiközösítés.Biztos, hogy nem bántottam meg, vagy ilyesmi.Illetve sosem beszéltem férfi-nő kontextusban, csak a hobbi, de mivel ő ott egy vezérarc, igenis érdekel, miért változtatott a velem való kommunikációján? Csak ritkán írtam időben nézve, zaklatási okot ki tudom zárni.Ötlet, hogy miért zárt le felém?

#ignorál #Hobbibarát
dec. 27. 13:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt hitte több is lesz, ès mivel nem olyan irányban haladt a dolog így beleunt. Időpocsèkolásnak èli meg.
dec. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Messze van, ez ki volt csukva. Már ha szexre gondolsz.
dec. 27. 13:23
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Annyire mégse kedvel téged, mint amennyire azt gondolod. Nem tart igényt a társaságodra.
dec. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm. Akkor elkerülöm.
dec. 27. 14:58
 5/11 anonim ***** válasza:

Valószíműleg ő többet akart, de rájött, hogy nem lesz.

Akkor viszont inkább elkerül.

dec. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Messze van, ez ki volt csukva. Már ha szexre gondolsz."



Annyira furcsa nekem, h ezt reagalod. A tavolsag. Ezert kizart a szex.

Miert nem a parodra hivatkozol?🤔🤔

dec. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az ő szemszögéből írom. Ő nem hihette H lesz szex, mert messze vagyok.
dec. 29. 10:52
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg hihette azt.

Nekem is voltak ilyen hobbis netes haverjaim az ország másik vègèből, de mind többet akartak egy idő után. Ugyanígy viselkedtek, majd fèltèkenykedtek/bunkóztak ès összevesztünk, kibukott hogy ők többet gondotak ebbe a barátságba.

A logikát ne keresd. Volt amelyik 250 km-re lakott tőlem.

dec. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi. Most nagyon hasznos voltál.
dec. 29. 11:11
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Mègis mit vársz, írjak rá helyetted hogy mi a baja?

Ettől hasznosabb válaszokat nem fogsz kapni.

dec. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!