Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan ne törjem teljesen...

Hogyan ne törjem teljesen össze a szívét?

Figyelt kérdés

Szval van egy fiú barátom… A lényeg hogy én vele vagyok nagyon jóba, a legjobb barátnőm pedig az ő legjobb haverjaval és valamelyik nap a barátnőm telefonált a haverjával és elmondta neki, hogy szerelmes belém a fiúbarát, akivel én vagyok jóba, de nekem van párkapcsolatom, amiben boldognak érzem magam. Rettegek attól, hogy el fogja nekem mondani, és szeretnék felkészülni rá, hogy mit kéne nagyjából mondanom neki, ha mégis elmondaná, úgy, hogy ne törjem teljesen össze szegényt. Persze, tudom, hogy nem lehet semmivé tenni a fájdalmat, de szeretném tudni, hogy mi fájhat neki a legkevésbé….

Annyit még hozzá tennék, hogy alapvetően nem a legboldogabb srác amúgy sem, bár depressziósnak nem mondanám.

Szerintetek mit lehetne rá mondani…?

16/L



#szerelem #lanyfiubaratsag
dec. 31. 01:04
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Csakis az igazat mond neki. Az a legrosszabb ha kételyek között hagyod. Meg kell mondani kerek perec, hogy nincs esélye. Nem baj ha összetörik, majd kiheveri. Ez hozzá tartozik az élethez.
dec. 31. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

"de nekem van párkapcsolatom,"


Ha egyenes a srác, bármit is érez, amig te párkapcsolatban állsz, addig semmit nem fog mondani, semmit nem fog kérni tőled, és partnerként nem fog megnyilvánulni feléd. Ha egyenes. Ha nem egyenes és lépni fog a barátságon felül, akkor meg teljesen mindegy mit és hogy mondod neki. Maximum hozzá tudod biggyeszteni, hogy "mélyen megtisztelő számodra, de-nem, mert kapcsolatban vagy.

dec. 31. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
2+ Igyekezz kivonódni a közös bulikból szépen csendesen hátra húzódva, és csak a barátnőddel próbálj találkozni. Külön. Ha viszont majd a későbbiekben ha singli leszel, és lépni fog feléd a srác, és még akar, akar akkor már neked kell eldöntened, hogy felvállalod vagy nem. Minden kapcsolat nagyon nagy felelőség, tehát ne légy hebrencs, meggondolatlan.
dec. 31. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%

Lényegében itt ő az, aki belezúgott egy foglalt lányba. Ha lépéseket tesz, akkor tudod, hogy egy tiszteletlen bunkó, mivel nem tiszteli a kapcsolatod.

Ha nem lép, akkor sem marad kényelmes a helyzet. El kell távolodnod tőle minél messzebb.

dec. 31. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem azzal kimeled, ha nem beszelsz errol. Biztos nem remenykedik, de azok a kedves es udvarias, jo szandekbol mondott szavak evtizedek mulva is ottmaradnak valakiben.
dec. 31. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ha tudsz, vagy történik hasonló eset a tágabb környezetetekben, például suliban, – magyarán, hogy egy személy rámozdul az éppen kapcsolatban lévő barátjára – akkor finoman reagáld le, hogy ez amúgy milyen gáz/kellemetlen szitu lehetett a barátnak, végső soron pedig mindkettőnek. Olyankor tedd, mikor többen vagytok együtt, hogy véletlenül se érezze célzott jelzésnek. Ha nem történt hasonló eset, akkor kreáljatok, úgysem ismer mindenki mindenkit.

A barátnőd bedobhatja azt is, hogy az ő tágabb rokonságában történt ilyen, nem muszáj a sulit felhasználni. Keresztnevek mindenképp legyenek, például Lilla és Peti. Az ilyen apró kis részletek tesznek természetesebbé egy kitalációt.


A magam részéről egyenes lennék, ha mégis lépne, mert a visszautasítás a felnőtté válás része, és nagyon fontos, hogy valaki megtanulja kezelni felnőtt korára. Viszont a leírtakkal kímélheted szerintem a legjobban.

jan. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!