Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha veszek egy teljesen új...

Ha veszek egy teljesen új utánfutót milyen költségeim lesznek? Az áruházból hogyan/mikor tudom elhozni?

Figyelt kérdés
Láttam Prakikerben új utánfutókat, ha veszek egyet ott ki intézi az ügyeket illetve mit kell? Milyen költségek vannak, milyen papírok kellenek? Ha ezek megvannak csak simán felakasztom a futót és hozom is el?

2016. okt. 5. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Műszaki vizsga, rendszám, törzskönyv, forgalmi , eredetiség vizsga, okmányirodai illeték. Én nem akartam ezekkel foglalkozni ezért a gödi kereskedőtől vettem, ő mindent elintézett helyettem. Praktikereset én nem vennék, annyival nem olcsóbb , hogy megérje, legalábbis szerintem.
2016. okt. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha olyant veszel, amin nincs érvényes rendszám, akkor a fentebb említett macera...


Kérdezd meg az áruházban, van-e rendszámos...ha azt mondják előbb fizesd ki, aztán lesz, akkor tedd azt.

2016. okt. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az utánfutó vásárlásánál is ugyanazokat a bőröket húzza le rólad állambácsi, mintha autót vásárolnál.
2016. okt. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!