Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Első baráti személyes találkoz...

Első baráti személyes találkozó előtt miért ghostingolhat valaki?

Figyelt kérdés
Ha neten ismerkedik meg két ember, barátkoznak, hónapokig beszélgetnek, utána a személyes tali előtt az egyik fél eltűnik, pedig meg volt beszélve az időpont és a helyszín is, de ő nem elérhető, nem jelenik meg. Milyen okai lehetnek? Az gyakori jelenség, hogy randiappon megismert személy felszívódik, mert mégsem akar kapcsolatot, még az exét szereti csak elsiette az ismerkedést, megismert közben mást és nem akarja rendesen lezárni, csak eltűnik... Ilyenek vannak és ezeket jobban megértem, de egy baráti talival mi lehet a baj? Főleg, ha hónapokig napi szinten beszélgettek és még titkokat is fedtek fel egymás előtt.
jan. 15. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Gondolom, volt rajtad más is...
jan. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
kívül*
jan. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Ilyen nekem is volt, csak nem párkeresés.


Volt egy lány akivel együtt jártunk általánosba, aztán gimiben úgy alakult, hogy MSN-en egymásra találtunk. Jókat beszégettünk és felvetettem a találkozó ötletét, amibe belement.


Én aznap odamentem a helyre ahova megbeszéltük, akkorra amikor megbeszéltük. Nem volt ott. Körbejártam a helyet, de nem volt sehol. Felhívtam többször, de nem vette fel.


Aztán küldtem egy smst, sértett hangvételben, és hazamentem.


Azért ne higgyétek, hogy 5 percet vártam, ott dekkoltam sokáig.


Utána a csaj el is tűnt.


Még csak az értelmét sem láttam az egésznek.


Volt ismerősöm, aki kerek-perec megmondta, hogy nem szeret elmászkálni a szabadidejében, mert a családjával lenne. Mibe telt volna ennek a lánynak is megírnia?


Csak area tudok tippelni, hogy

1. Vagy nem akart megsérteni és lefixált egy találkozót, gondolva hátha mégis kedvet kap és eljön.

2. Vagy közbejött neki valami, valaki aznap elhívta és gondolta, inkább odamegy

jan. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1. Volt rajtam kívül más barátja is? Biztos. De ez barátság akart lenni, barátod lehet több is mint egy :D


3. Velem most 3 hónapnyi intenzív chatelés utáni ghosting történt, szimplán nem jelent meg, pedig előtte lévő nap fixáltuk a talit.

jan. 15. 18:57
 5/8 anonim ***** válasza:
3-as jol irja vannak olyan emberek akiket ha hivnak masok,akad masik program inkabb odamennek.Ez akkor nem egy oszinte kapcsolat,az ilyenekkel nem lehet tervezni mert lehet megbeszeled hogy moziba mentek es hivjak rostely partyra es inkabb odamegy vagy jelentkezik az x tarsasag neki valamilyen programmal es ejt bennunket.Az ilyen ember nem erdemli meg a tarsasagunkat meg normalis tarsasagot sem olyanokat erdemel amilyen o is akik atejtik,levagjak a programokat.
jan. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az eddigi tapasztalataim, illetve azok, amiket a körülöttem lévők meséltek, azt mondatják velem, az a legvalószínűbb, hogy igazából nem akart volna találkozni (még) veled, csak nem merte/akarta ezt megmondani. Amennyiben ez igaz, akkor ez finoman szólva sem volt egy túl őszinte, becsületes dolog a részéről.


Lehet, hogy közbejött neki valami, de akkor valószínűnek tartom, hogy legalább annyit megírt volna, hogy "bocs, helyzet van, itt és itt kell lennem, találkozzunk inkább máskor".


Sajnálom, hogy ilyen történt veled! Sovány vígasz, hogy még legalább egész időben kiderült, hogy nem lehet benne kellően megbízni.



(én a gimis legjobb barátnőmmel jártam hasonlóan.. egyetem második évében voltunk, végre feloldottak mindent a Covid után, végre a mi régiónkban járt, és ezen felbuzdulva, megbeszéltünk egy forrócsokizást. Konkrét órát aznap dél körül tudtuk csak lefixálni, mert volt egy projekt megbeszélésem, ő meg önkénteskedett.

Aztán írtam neki többször, hívtam is, míg vártam rá, közel egy órát, majd megírtam, hogy tovább már nem tudok maradni. Azonnal visszaírt, de az volt a lényege, hogy "sajnálja, ha megváratott".. Nem tudok részleteket, már nem is érdekel különösebben, de utána percekkel később osztott meg egy Insta sztorit, amint pár másik csajjal iszogatott a városban..)

jan. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
6-os ilyen nekem is volt tortent valami otthon amitol rossz allapotba kerultem.Azt mondta nagyon sajnalja remeli a jovo heten tudunk talalkozni.Masnap felrakott egy baratnojevel kozos kepet az instagram torteneteben annak a szuletesnapjarol.Bulizni tudott menni,en nem szamithattam ra forditott esetekben en ott voltam neki
jan. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben, amiről írsz kérdező, még az simán lehet, hogy egy kamus volt az illető. Hazudhatott pl. a koráról... Meg ne kérdezd, hogy baráti kapcsolatnál ennek mi értelme, előfordul...
márc. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!