Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Előzetes bejelentés nélkül...

Előzetes bejelentés nélkül megvár a munkahelyemen?

Figyelt kérdés
Mit szólnál hozzá ha adott egy barátod nem a legszorosabb a kapcsolatotok és néha előzetes egyeztetés nélkül megvárna munka után? Volt hogy előre elterveztem a délutánomat és ő mikor mentem volna haza ott ácsorgott a munkahelyemnél hogy ő engem várt...nem akartam megbántani így 1-2 órát szántam rá a napomból de nekem ez így nem állapot,ha van tervem nem szeretném miatta boritani mert ő csak úgy odaállít...mit tegyek hogy ne bántsam meg és ezt abbahagyja?
jan. 16. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A "nem akartam megbántani" dolgot kell a fejedből kiűzni. Ennyi. Nincs más megoldás.
jan. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondanám neki ilyenkor, hogy sajnálom, de már más terveim vannak a délutánra és most nem érek rá. Aztán megkérném, hogy legközelebb előre beszéljük meg, ha szeretne munka után csinálni valamit, hogy elkerüljük, hogy feleslegesen várjon. Szerintem ha szépen megfogalmazod, ez nem bántó. Nem várhatja el, hogy mindig ráérj, mikor neki olyan kedve van.
jan. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

hagyd magad kihasználni.. véletlenül se bántsd meg, ő fontosabb mint te vagy.


Az ilyen nem barát, hanem egy energiavámpír.

jan. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont ugyanazt gondoltam, mint a 3-as, de azért én is leírom: kihasznál, energiavámpír, nem barát. Nem kell ez neked. Nem baj, ha megsértődik, sőt, előnyös.
jan. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kései Sirató ***** válasza:

Legközelebb, ha vár téged, így reagálj:


- Szia, hát te? Nem beszéltünk meg közös programot!


Azt is mondhatod, hogy:


- Ne haragudj, én utálom a meglepetéseket, ha akarsz valamit közösen csinálni velem, akkor egyeztessünk, hívj fel, hogy ráérek-e, vagy írj rám, mert ez így nem OK.

jan. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen arra kíváncsi, hogy mással lát-e. Nárcisztikus, féltékeny, beteg.
jan. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!