Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hazudtak,jàtszottak màr meg...

Hazudtak,jàtszottak màr meg nektek baràtsàgot? Hogy történt?

Figyelt kérdés
jan. 21. 07:49
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Óvodában. Már akkor is ciki volt nem felismerni.
jan. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy valós, nárcisztikus személyiségzavarral bíró fiúbarátom volt. Tehát ő tényleg az volt, ez nem csak ez a ma divatos, hogy mindenkire rámondják ha kell ha nem. Az összes stáció, ami a nárcisztikus kapcsolatok dinamikájában benne van, megvolt. Igaz, mi nem párkapcsolat voltunk, hanem mély(nek hitt) barátság, de utólag kiderült, hogyneki energiaforrás kellett csak, de úgy a bizalmamba férkőzött, hogy magam se hittem volna, hogy ilyet lehet. Ennek már amúgy 8 éve vége, de a mai napig feljön néha és nem tartozik a sikersztorijaim közé. Azóta óvatosabb vagyok.
jan. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen a narcisztikusoknak van erzekuk hozza,hogy megforgassanak masokat.Itt is voltak ebben a " baratsagban" amirol kiirtam a kerdest rejtett narcira utalo jelek.Valoszinu az is az illeto.Es miota o durva modon megszakitotta a kapcsolatot,igerte nem fog jelentkezni semmilyen formaban,azota parszor bedobottpar uzenetet viberen,de persze csak megmutatta magat hogy letezik es tovabb semmi.
jan. 21. 08:06
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy munkatársam akivel 20 éven keresztül egy munkahelyen dolgoztunk. Barátnők voltunk félig meddig, de ő nyomult mindig, szinte behálózott. Azután ő lett a főnök, onnantól kezdve vége lett a barátságnak én a munkahelyről is eljöttem többedmagammal,utólag kiderült, éveken keresztül manipulált minket céljai elérésére. Érdekből barátkozott, számításból volt kedves.

Tulajdonképpen azon manipulált a háttérben, hogy összeugrasztotta a dolgozókat a régi főnökkel, önmagát meg szebbnek jobbnak mutatta, de leginkább nekem nyalt, mert én voltam a csoportvezető. Így barátnőm, úgy barátnőm...

Az bánt csak, hogy olyan naiv voltam, nem láttam az intő jeleket. De nemcsak engem mindenkit megvezetett.

jan. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4-es a nyomulas,behalozas ismeros csak mas helyzetben.Es az a furcsa aki igy viselkedik es utana elkezd lassan vagy hirtelen masmilyen lenni.Itt latszik hogy valami nem volt oszinte.Vannak akik profik a megvezetesben.
jan. 21. 08:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen. 8 év legjobb barátság után bevallotta, hogy az utolsó 2-3 évben már csak színlelte hogy kedvel engem azért, hogy ne bántson meg de még ígyis jól átbszott 🤷 ja és erre magamtól kellett rá jöjjek ami még elkeserítőbb volt, mert ha nem kérdezek rá a cselekvéseire (miért kezdett ignorálni, miért mondd le velem kapcsolatban minden találkozót, telefont miért nem veszi fel ha hívom stb stb) akkor nem mondta volna el és lehet azóta is csak hitegetne. Bár az egészet annyival zárta le, hogy "megunta a társaságom" de hogy miért azt nem tudom, mert lassan egy éve várom hogy képes legyen válaszolni rá de eddig nem sikerült 😂
jan. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Velem is ugy viselkedett egy ido utan mindig szabadkozott hogy most egy ideig nem er ra,ritkitani akarta a talalkozasokat,amint kiderult utolag...vagy azt mondta beteg,tortentek dolgok ami miatt nem jo a pszicho- fizikai allapota stb.kozben masokra volt ideje,posztolt is tarsasagi oldalon kepeket.Majd mikor konfliktusokba kerultunk mert nem ertettem a dolgokat,rakerdeztem vagy egyszeruen valamit odavagtam neki.Akkor jott azzal sok a konfliktus,szamara megterhelo lett a baratsagunk es javasolja szakitsuk meg.De elozoleg mindent ram projektalt ami benne van,ahogy o viselkedett es en jottem ki mergezo szemelynek.Es ami a " batorsagara" utal ezt mind irasban kozolte azota se mer a szemem ele kerulni.Ahogy tavolabb vagyok tole azt konstataltam ilyen szemelyiseg,ide- oda csapodo ember,pillanatnyi kedve szerint hoz donteseket,amikor meg bajba van rajon nincs mellette senki.Es egy ilyen idoszakban johettem en a kepbe,valoszinu addig kellettem meg addig nagyon jo voltam neki meg ilyen volt az allapota,meghallgattam,programoztunk,stb.es akkor erdekes modon igenyelte a tarsasagomat.Itt jon ki nem volt oszinte mert egy ido utan koponyeget forgatott.
jan. 21. 08:47
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen sokan. Érdekből.

Vagy a pasimra akartak nyomulni es nekem jatszották meg hogy a bnőm, vagy kellett vmi pletykaalapnak, a kollegák azert jopofiznak csak, hogy ne öljük meg egymast munkahelyen, de a hátam mögött meg fúrnak, a rokonom(nő)feltékenységbol lehord engem állandoan a férjének, de a szemembe velem meg kedves es amugy végtelen a lista.

jan. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan volt több is, most azonban "csak" ez az egy eset ugrik be:

Egyik szülőm alsós tanár volt már akkor is, és épp egy 4. elején járó osztályt vett át, akik 1 évvel voltak fölöttem. Volt egy csajszi, aki barátkozni kezdett velem közvetlenül az ofőcsere után, merthogy ő abba az osztályba járt.

Nem kellett sok idő, hogy rájöjjek, csak azért kezdett velem barátkozni, hogy jobb jegyeket kapjon az új ofőtől, csakhogy ő sosem pofira osztályzott. Több tárgyból állt bukásra, én voltam a mentsvára... a vége felé olyan kétségbeesett volt, hogy konkrétan kimondta, hogy kell a segítségem. Én meg már ott és akkor megmondtam neki, hogy ez nem így működik. Aztán, mikor látta, nincs semmilyen számára előnyös, kedvező kivételezés, szimplán eljátszotta, hogy nem ismer. Suli falain kívül és belül is.


Hiába láttam át hamar a dolgot, így is elég szär érzés volt. Bár az a tény sem semmi, hogy olyan fiatalon megmutatkozott, hogy milyen kis sunyi egy csaj. Azóta voltak rendőrségi ügyei. (kisebb város, ahol az ilyen hamar terjed)

jan. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!