Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nőtársaim, ha van fiú barátoto...

Nőtársaim, ha van fiú barátotok, mindent megbeszéltek egymással? intim témákat is?

Figyelt kérdés

jan. 21. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Intom tenat semmikepp
jan. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
Igen.
jan. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%
Aha
jan. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:
33%
Nekem a 2 legjobb barátom férfi de intim témákat nem beszélek velük (a női barátaimmal sem). Az magánügy, csak rám és a páromra tartozik.
jan. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, bár nekem a férfi ismerőseim sokkal inkább haveri szinten vannak és nem erős baráti szinten. Ettől függetlenül van olyan ismeretség, barátság, ahol ez belefér, rengeteg körülménytől függ, elsődlegesen a két fél személyiségétől. Nekem volt régebben egy olyan barátom, aki túlságosan is részletekbe menően számolt be az első élményéről (nem kért tanácsot, csupán beszámoló volt). Kissé furcsán vette ki magát az egész, kínossá vált a beszélgetés, de nyilván olyan másik féllel simán elbeszélgethetett volna erről, akinek ez a téma rendben van. Ettől függetlenül barátnőmmel viszonylag fesztelenül tudok ilyenekről beszélgetni, párommal meg teljesen nincsenek gátlások.
jan. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!