Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi történhetett valójában...

Mi történhetett valójában ebben a szituációban?

Figyelt kérdés

Jó, nem annyira lényeges kérdés csak pszichológiai tekintetből már párszor gondolkoztam ezen a dolgon.

Voltam nemrég egy haverommal és a barátnőjével a városban, így 3-an jóban vagyunk. (Én fiú vagyok, a haverom nevezzük Balázsnak, a barátnőjét Petrának és a 4. szereplőt Hannának.)

Petrát felhívta messengeren a legjobb barátnője, Hanna, és mutatott minket neki. Hanna engem nem ismert annyira, de persze elmondta neki Petra már hogy ki vagyok. Amikor felém fordította a telefonját, azt mondta hogy: itt van *én*, akire azt mondtad hogy nagyon szép. Majd Hanna ezt hallotta és elkezdte szidni Petrát hogy miért mondta ezt, majd utána azzal segített a helyzeten hogy azt mondta: Amúgy nem mondta ezt, csak vicceltem ( ezt gyorsan ledarálta, elég furán.)

Létezik hogy tényleg nem mondott ilyet Hanna? De akkor csak úgy kitalálta a pillanat hevében Petra hogy ezt mondja? Nem fontos, de egyszerűen nem értem meg, már egyszerűen csak a pszichológiai háttere miatt érdekel.



jan. 21. 21:34
 1/4 A kérdező kommentje:

Azt nem hallottam hogy Hanna mit mondott pontosan, de tudom hogy azért számonkérte utána őt emiatt, láttam a hívás vége után üzenetben írt neki valami olyasmit hogy:

MIÉRT MONDTAD NEKI…

jan. 21. 21:36
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Most erre mit mondjunk?

Hogy nem létezik, és van egy titkos hódolod Hanna személyében?


Simán lehet, hogy csak poénból bedobta, amire a másik hirtelen nem tudott reagálni. Vagy zavarban volt, mert csúnya vagy mint a munkába vezető út, ki tudja.

jan. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy olyan kérdés amire nem lehet válaszolni csak találgatni szóval

A:tetszel a Hannának de ő ezt nem szertné ha tudnád de Petra szeretne dupla randikat


B: Hanna mondta Petrának hogy jól nézel ki de semmi más de Petra meg így is szeretne dupla randikat


C:Hanna nem mondott ilyet de Petra gondolta hogy ő megkavarja az állóvizet és ti is elgondolkodtok hogy mi lenne ha..és jöhetnek

Igen kitaláltad a dupla randik


D:Petra szeretné ha összejönnel Hannával hogy szóló randija legyen Balázzsal


És ezt Zs-ig tudnám írni

jan. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a 3-as által leírt opciók közül a D-t tartom valószínűnek. Egyáltalán nem is értem miért lógsz a nyakukon, miért nem keresel te is magadnak inkább valakit? Mondjuk akár Hannát.
jan. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!