Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy történhet ez meg ebben...

Hogy történhet ez meg ebben az országban? Mit lehet tenni egy ilyen szituációban?

Figyelt kérdés

A sztori halálosan komoly, megtörtént, nincs benne ferdítés, vagy fantázia szülemény.

Az egyik történet, hogy egy hajléktalan kinézetű férfi ment végig egy bevásárlóközpont folyosóján és közben a nadrágszárán keresztül távozott a bélsár a végbeléből. Telepettyezte vele a padlót, gyomorforgató volt...

A másik egy buszmegállóban történt, a belváros közepén. Egy kismama egy babakocsis fiúval és egy 4 év körüli kislánnyal. Az anyuka elővett egy zacskót, a 4 éves gyerek letolta a nadrágját és bele végezte dolgát a zacskóba, majd felhúzta a nadrágját, az anyuka pedig kidobta a kukába a bezacskózott ürüléket, a sz*rt...

Én mindkettőnek tanúja voltam, ráadásul a két történet között nem telt el több 5 napnál... Azóta sem tudtam ezeket feldolgozni, nem tudom mit kellett volna tennem, csak álltam ott ledöbbenve, és persze próbáltam nem nyilvánosságra hozni az aznapi ebédemet... Ti mit tennétek egy ilyen dolog láttán?


2014. márc. 13. 21:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, mert ha szólsz, még lehet, meg is vernének ezek az emberek.
2014. márc. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Elmesélném a gyakorin.
2014. márc. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Egy terhes nő két gyerekkel? Hát nem tudom, lehet, hogy igazad van, de annyira kiborultam ezektől, ha eszembe jut, nem csak a hányinger fog el, de az értetlenkedés is...
2014. márc. 13. 21:10
 4/14 A kérdező kommentje:
Akkor jól tettem. ;)
2014. márc. 13. 21:11
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

Ismerősöm pont ilyen sztorit mesélt, csak ott a villamoson végezte dolgát a hajléktalan. Bár nekem kedvenceim a piások, akik összehánynak mindent, meg a szotyizó cigányok.


A kismamás mondjuk valahol elnézhető, még ha nem is épp kellemes látvány, az se jobb ha az utcára pakolja ki a gyerek :D

2014. márc. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mégis mit vársz? Rengeteg buta , primitív ember van az országban... attól,hogy befeszülsz rajta, még nem lesz jobb, egy emberként semmit nem tudsz megváltoztatni. Ez van. El kell fogadni, és nem ilyen hülyeségeken kattogni.Téged nem érint, nem neked kellet felszedni , akkor mi a probléma?
2014. márc. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem megérthető, mert ott volt mellettünk a bevásárlóközpont bejárata, ahol nagyon közel van, viszonylag kulturált wc, a fizetés pedig becsületkassza alapú, és a buszt sem késték volna le, mert még minimum 15 percet ott álltam velük, és én mentem el előbb.
2014. márc. 13. 21:13
 8/14 anonim ***** válasza:
71%

A két történetnek nem sok köze van egymáshoz.


A hajléktalan kinézetü valaki lehet akár pszichés beteg is vagy csak nem érdekli semmi - ez elítélendö lehet.


Az anyuka szerintem inkább rendes valaki volt, mert egy 4 éves gyerek nem tud sokáig várni. Ilyen esetben anyuka vagy azt mindja, hogy akkor csinálj a nadrágodba - ami pedagógiailag is meg lelkilet is rosszat tesz a gyereknek (mivel még nem túl régen nem kell neki a pelenka), vagy megpróbálja valahogy megoldani a dolgot. Erre marad "az utcán végzi el a dolgát a gyerek"-módszer, amit a legtöbben úgy oldanak meg, hogy a gyerek odacsinál, és az "eredmény" ott marad, nagy örömére másoknak. Itt az anya egy zacskót használt és utána nem hagyta ott, hanem a kukába - ami szerintem nem igazán problémás - dobta.

Gondolom, ez nem "normális, mindennapos" eset volt, hanem egy szükségmegoldás, amit szerintem igen jól oldott meg.

2014. márc. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Egy perc lenne eljutni a wc-ig, ahogy azt írtam, van 4 éves a családomban és vissza tudja tartani, ha kell. Mert egy ennyi idősnek vissza kell tudnia tartani.
2014. márc. 13. 21:27
 10/14 anonim ***** válasza:
51%

"Egy perc lenne eljutni a wc-ig, ahogy azt írtam, van 4 éves a családomban és vissza tudja tartani, ha kell. Mert egy ennyi idősnek vissza kell tudnia tartani."


Egyrészt nem minden 4 éves egyforma, másrészt gondolom, nincs gyereked, ezért nem hallottál még arról, hogy a gyereknek már egy ideje kellett volna menni, de megpróbálta kibírni.

Ezen kivül egy gyereket nem igazán jó nyilvános WC-be vinni, mert a gyerek RÁÜL, és összeszed egy csomó fertözést.

Meg mellesleg a babakocsival addig mit csinál? Mert a 4 éves egyedül eleve nem tudja elintézni, föként utána rendbetenni magát, a kicsit meg nem hagyhatja kinn a WC elött. (Akkora meg nem szokott a helyiség lenni, hogy a gyerek, az anya MEG a babakocsi IS beférjen.

2014. márc. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!