Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Más is mindig perifériára...

Más is mindig perifériára szorul a barátainál, meg mondjuk a párkapcsolatok keresésénél?

Figyelt kérdés

Kezdem azt hinni, hogy számkivetett vagyok, valahogy senkinél nem vagyok soha “legjobb pozícióban”.


Ez alatt azt értem, hogy akiket én legjobb barátnak tartok, ők engem nem tartanak annak, a baráti társaságokban is én vagyok az a személy, aki mindig kiszorul, mert mindenkinek megvannak a saját legjobb barátai, de aki engem tartana annak, olyan ember nincsen.


Párkapcsolatokban is, ha ismerkedem, mindig a barátzónában kötök ki, mindig van nálam jobb, mindig van más.


jan. 24. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Akkor szorultam perifériára, amikor a barátaimnak párkapcsolata lett. És a kedves párjuk évek alatt szépen elszigetelte őket, mindenkitől.

De ez legalább megmutatta, ki az igazi barát.

jan. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Enis igy vagyok vele, de mar nem ismerkedek
jan. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sovány vígasz lehet ez, de a barátokról írt dolgot nagyon átérzem. Párkapcsolatot nem keresek mondjuk, mert tartok attól, hogy csak a felesleges dráma lenne belőle, vagy ott is hamar találnának nálam jobbat.

(nem hinném, hogy rossz körökben mozognék, mégis kegyetlenül ritka körülöttem az olyan kapcsolat, ami tényleg kiegyensúlyozott, és nem a drámáról szól)

febr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!