Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan közöljem vele finoman...

Hogyan közöljem vele finoman hogy ne hozza a barátnőjét?

Figyelt kérdés

Mindannyian egyetemisták vagyunk. Egyik fiú barátomnak lett egy komoly barátnője, akivel nincs gond, kedves, rendes. Nem korlátozzák egymást. Amit viszont nem értek, hogy MINDENHOVA hozza a csajt. Kisebb összeülésekre, baráti összejövetelekre. Ha bulit szervezek én szívesen várom, de egyszerűen vannak olyan baráti találkozók ahova nem értem miért nem érzi hogy nem való a lány.


Januárban lesz a születésnapom és egy picit félek hogy kérdezés nélkül hozza majd a barátnőjét, én pedig csak a szűk barátaimmal akarok ünnepelni. Nem látom értelmét, hiszen nem is ismer, semmit nem tud rólam.

Hogy lehet ezt úgy tálalni neki hogy ne legyen kellemetlen és ne gondoljanak bunkónak?



dec. 16. 16:09
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
82%

Jani, ne hozd a szülinapomra magaddal a Julit, csak a szűk baráti körömmel akarok ünnepelni.

Ok, Zsuzsi, akkor nem megyek én se.

dec. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Szerintem meg lehet elmenni úgy, hogy nem hozod a barátnőd, főleg hogy együtt laktok….
dec. 16. 16:19
 3/30 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem is, de hidd el, reális a fenti válasz
dec. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
79%

Manapság a legtöbb embernek a párkapcsolat amolyan sziámi iker állapot, még kakikálni is együtt járnak.

Én megmondtam egy ilyen ismerősömnek kerek perec, h ő ez most ilyen fiú haveros berúgós este lesz, szóval mondja meg a barátnőjének, h aznapra találjon magának más elfoglaltságot. Ha jó barát az illető, akkor nincs ezzel gondja. Ha meg gondja van, akkor nem jó barát.

dec. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
12%

Ezt azért látod így mert nyilván neked sem a haverjaidnak nincs csaja.Legalábbis ilyen szintü komoly kapcsolata.Ha annyira zavar akkor szólj neki( fura hogy nem ismered ha a csaj állandóan megjelenik a haveroddal,csak átnézel rajta vagy megis szeretnés ismerni egy nap?)

Szólsz neki hogy ne hozza, ezt nem lehet szépen tálalni sajnos, de lehet hogy arra számits hogy a haverod sem fog jönni.Bocsi de ha én megismerkedem valakivel és komoly a kapcsolat és együtt is lakunk akkor együtt járunk el mindenhova🤔

dec. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:
100%
Kanbuli lesz. Pont.
dec. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
85%

Csak fogd magad és mond meg neki, hogy semennyire se szeretnéd, hogy ott legyen a lány. Mivel te csak a szűk barátokat szeretnéd.

Ha rendes, és tényleg rendes barátod, akkor megérti és otthon hagyja, ha meg nem érti meg, és erősködik, hogy igen is jönni fog, vagy azt mondja, hogy akkor ő se jön. Akkor nem igazi barátod.

Egy olyan ember miatt, aki az ember számára fontos, főleg, hogy egy születésnap. Akkor egy barátnőt ott tud hagyni egyedül,ha tényleg igazi barátod, ha nem képes ott hagyni, akkor ne is számíts rá igazán, mert sose lesz igaz barátod.

dec. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Nekem mikor van párom, nem vittem mindenhova mert felfogtam hogy kivel mikor van ideje valaminek

És nem, szerintem a komoly párkapcsolat nem jár azzal hogy nem vagy képes elmenni sehova a párod nélkül, főleg hogy ők együtt is laknak!!

dec. 16. 16:28
 9/30 anonim válasza:
54%
Lehet a nő irányítja. Tudod" általaban aki kedves, az egy állat a négy fal közt.
dec. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
82%

#5 Ha egy barátja, akit régóta ismer, amiatt nem menne el egy régi barát bulijára, mert a házigzda, akinek szülinapja van nem akar egy idegent kerülgetni a saját ünnepségén, akkor kiderülne, hogy ki az, aki nem is igazi barát!


"Bocsi de ha én megismerkedem valakivel és komoly a kapcsolat és együtt is lakunk akkor együtt járunk el mindenhova🤔" Bocsi de én nem hiszem, hogy ennek a barátaid/barátnőid örülnek, csak elviselik.

dec. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!