Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb b.nőmet mi lelte?

A legjobb b.nőmet mi lelte?

Figyelt kérdés

Azért írom ki a kérdést mert már 1 éve tart , hogy a legjobb barátnőm egyszerűen semmit nem akar velem csinálni..

Hívom őt bárhova mindig az utolsó percben lemondja.

Tudni kell elég szegény családból van (amiért soha nem ítéltem el), viszont még sétálni sem jön el ha hívom (oda meg nem kell semmi).

Nem értem mi lett vele,rosszul esik mert másokkal meg eljár, ott alszik.

Témánk sincs nagyon, csak hogy nyáron velem szeretne dolgozni (amit persze én intézzek)..

Meg pénteken már a buszon haza fele suliból már mintha direkt mondaná,hogy "jaj egész hétvégén aludni,feküdni fog" - nehogy elhívjam.

Tehát csak a suliba menet (buszon) talizunk.



jan. 28. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Miért gondolod, hogy ő a legjobb barátnőd?
jan. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából megszokásból,mivel alapiskola óta mindent együtt csináltunk,de az utóbbi 1 évben megváltozott valami.
jan. 28. 11:02
 3/7 Thunderfairy ***** válasza:
36%
Lehet hogy van már másik pasija csak te ezt még nem tudod.
jan. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ember változik. Kamaszkorban főleg, pasi nélkül is.

A bff csak egy jól hangzó mese.

Ő a volt legjobb barátnőd, engedd el.

jan. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
O nem kivancsi rad annyira, mint te sajnos.
jan. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Változnak az emberek, változnak a kapcsolatok. Ha már nincsenek közös témáitok se, akkor evidens hogy nem is nagyon fogtok együtt lógni.

Két dolgot tehetsz; vagy otthagyod az egészet úgy ahogy van, vagy pedig megváltoztatod a barátságotokat valami kevésbé komoly kapcsolattá (pl nem a legjobb barátnődként tekintesz rá, hanem csak egy sima haverként akivel jó elbeszélgetni, amikor nincs jobb dolgod)

jan. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor targytalana az egesz.Nekem is volt ilyen "baratnom" aki idovel azzal jott szinten mar elore o faradt,nincs energiaja,a hetveget magara forditja vagy elore mondta nincs kedve menni utazasra tobbet egy naposra se es volt azota utakon ..csak azert mondta mindezt mert velem nem volt kedve ezekhez a programokhoz.Masokkal talalkozott meg elment.
jan. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!