Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek jól teszem vagy...

Szerintetek jól teszem vagy sem? Én vagyok hülye hogy nem tudok már szóba állni vele? Szörnyen érzem magam, de nem tudok mit tenni ha az ösztöneim nem hagyják hogy megszólaljak.

Figyelt kérdés

8 hónapja kavartam egy pasival aki nálam idősebb, neki felesége van.

Nem feküdtünk le csak csók és tapi volt.

Mondjuk mindig ő tapizott csak le engem (fenék, mell) én soha nem csináltam mást azon kívül, hogy vissza csókoltam meg a mellkasára tettem a kezem és megöleltem.

8 hónap után egyik napról a másikra közölte velem a pofámba vágta, hogy amióta velem kavar azóta fenntartásai vannak a baráti kapcsolatunkkal és ő minden este nem alszik, lelkiismeret furdalása van szorít a mellkasa és a gyomra fáj, mert a felesége mellett ezt teszi és ennek most vége.

Egyik napról a másikra értitek…

Hétfőn még lefogdos lesmárol kedden meg ez vár.

8 hónapig minden alkalommal hagytam magam, mert én nagyon szerettem őt viszont beértem most ennyivel, mert tudtam, hogy több nem lehet közöttünk, de ez is nagyon jól esett nekem.

Viszont azt kérte tőlem, hogy maradjunk beszélő viszonyba és tudjunk ugyanúgy a mindennapjainkról beszélni amikor összefutunk (egy helyen dolgozunk).

Én is szerettem volna a sima baráti viszonyt megtartani, úgy hogy nincs több érzelem hiszen szeretnék vele jóban maradni, de amikor meglátom elkap az ideg és csak bámulom nem tudok megszólalni sem ha kérdez valamit csak “igen, persze, de”.

És nem tudom ezt eltitkolni előtte mert magától jön a düh bennem, hogy nem tudok megszólalni sem már.

Nekem ez nagyon fáj, hogy ilyen hirtelen tette ezt velem.

Ma reggel erre azt mondta nem tudunk barátok lenni, mert minden alapja a kommunikáció és én nem is beszélek már.

Olyan vagyok mint egy szerencsétlen csomag.


jan. 30. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy gyanakodott a feleség, a férjnek rezeg a léc, most egy kicsit le akar állni.

Egyébként meg ne próbáld meg őt kizárólagos szemétládának beállítani, te is ugyan úgy hagytad magadat. Barátságban pedig nem létezik ilyenfajta vonzalom.

Kêszülj fel, hogy fog ő még nálad próbálkozni, mikor otthon lecseng a történet.

jan. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok: ha pedig tényleg lelkiismeret furdalása lett, akkor is kerüld el jó messzire.
jan. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a csudában lehetnétek barátok, amikor neki feláll rád, te meg szerelmes vagy belé? Engedjétek el egymást.
jan. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Neked aztan van gerinced xddd
jan. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg egy jellemtelen kis gyáva hapsi, ha ő kezdte az egészet, aztán hirtelen a másik félre akarja hárítani a felelősséget...

Esetleg talált titokban egy másik lányt és ilyen mesét talált ki, titokban pedig az új kapcsolatába akar "minden energiát beleadni".

Sose szerencsés házas illetővel kezdeni.

jan. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5# pontosan, es mennyien bedolnek nekik…
jan. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!