Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok zavarna ha egy férfi...

Lányok zavarna ha egy férfi barátotok azt mondaná hogy jó melleitek van?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk mélyen dekoltált ruhában lennétek. Zavarna mint bók?
jan. 30. 13:52
1 2
 1/13 Metionin ***** válasza:
83%
Nekem fura lenne, mert egyrészt nem nagyon van mit nézni a mellkasomon, másrészt maga a tudat, hogy egy barátom azt nézi rajtam, zavarna.
jan. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

"azt mondaná hogy jó melleitek van?"


Igen, zavarna, hogy ennyire töri a magyart.

jan. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, zavarna.
jan. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Zavarna. Hála az égnek, jól választom meg mindkét nemből a barátaimat, és nem taplók.
jan. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
16%

Nem vagyok nő, de van pár lány barátom/ismerősöm.

Ilyet csak úgy a semmiből nem szoktam mondani, de sok szituációba kerültünk közelebb egymáshoz és dícsértem meg őket a testi adottságaik miatt.

Ehhez viszont olyan viszonyba is kell lenni velük szerintem. Meg nem mindegy, hogy egy visszahúzódó kiscsaj vagy alapból incselkedünk.

Alapból csak olyan lányokkal szoktam barátkozni akikkel elhülyéskedünk mindenen, hát ők nem sértődnek meg semmin. Volt édeshármas is valamelyikkel, meg minden b4romság. Többükkel is volt olyan hogy a fenekükről szívtam kokaint :D

jan. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
5, akikkel szexelsz, azok nem barátok.
jan. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
9%
5-ös vagyok, de barátok. Nem szoktam velük általába, nem az a megszokott rutin. Viszont volt már rá példa többükkel is amikor épp olyan jó felszabadult hangulatba voltunk. Ettől nem lettünk kevésbé barátok. Nem járunk össze rendszeresen dugni. Együtt nevetünk együtt vagyunk jóban rosszban, segítünk egymásnak és szeretjük egymás társaságát. És az se zavarja őket ha valamelyik barátnőjükkel is hempergek.
jan. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
Ez definíció szerint nem barát. Barát az, akivel nem dugsz. Ez max. barátság extrákkal, nem igazi barátság.
jan. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
Egyetértek. Ezek nem barátok, hanem olcsó drogos r13ancok.
jan. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
17%

Igaz barátok vagyunk. Nem attól lesz barátság a barátság, hogy nem dugtok.

Ez egy olyan dolog, amit vagy csináltok vagy nem. Ha jól esik, semmi gond nincs vele. Azért vagyunk barátok mert szeretjük egymást és mindíg ottvagyunk egymásnak. Az, hogy volt már rá példa hogy lefeküdtünk attól nem leszünk extrákkal. Nem dugni járunk össze csak nincsenek gátlásaink egymás előtt.

jan. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!