Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátnak tekinthető-e az...

Barátnak tekinthető-e az olyan, ellenkező nemű ember akivel valaki bizonyos időközönként összefekszik?

Figyelt kérdés

A kérdés egy itteni, pár órával ezelőtti kérdés vonatkozásában merült fel ( https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__baratok-baratsagok__.. ), ahol az egyik (férfi) válaszoló szerint a barátai azok a csajok, akikkel alkalmanként lefekszik, akár hármasban is, máskor hol egyikkel hol másikkal.

Számomra ez semmiképpen nem barátság, hanem szexpartnerség / szeretői viszony / "barátság extrákkal" (eufemizmussal élve). Az illető viszont ragaszkodik hozzá hogy ezek a barátai.

Kérdésem: szerintetek barát az olyan ellentétes nemű ember, akivel az ember szexuális viszonyt folytat?



jan. 30. 18:18
A kérdező szavazást indított:
igen, ez is barátság
nem, ez nem barátság, hanem szeretői viszony
22 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Jesszus, dehogy is
jan. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%

Semmiképp sem barátság.

Szerencsétlen palinak, aki ezt írta, ezek szerint nincsenek barátai, ha ezeket a hölgyeket érzi "barátainak".

jan. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ez egy külön alfaj, homo sapiens retardoid, aki így próbálja élni a magánéletét mint a kérdésben írtad. Nem értik egymást a sima homo sapiens-el, legalábbis pl nekem kínai.
jan. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
Felesleges volt erről kérdést kiírnod, mivel kb csak az az ember látja barátságnak, aki az adott válaszokat írta. Ez az illető sokak általi lepontozásából szerintem teljesen egyértelmű. Nem barátság, akkor sem, ha annak próbálja beadni.
jan. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Brota válasza:
72%
Egyáltalán nem barátság! Vagy ha barátnak is tekintik egymást, mert úgy beszélték meg, a kapcsolatuk nem arról szól!
jan. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Azok a lányok valszeg örömlányok, csak ezt persze nem fogja neked bevallani, hogy k*rvázik.
jan. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem baratsag
jan. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
Nem, dehogy.
jan. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem jó azt tisztázni, hogy te, ő, én, vagy bárki más (aki a kérdésben szerepel), mit tart egy barátság ismérvének. Amennyiben ezeken az összefekvős ismerősein kívül vannak barátai, velük mit szokott csinálni, milyenek azok a baráti kapcsolatai? Nekem a barátság: bizalom, idő, mély beszélgetések, közös programok. Neki mi? Nektek mi?
jan. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Senior Séf ***** válasza:
77%
Legfeljebb a filmekben tudják az ilyet helyén kezelni.
jan. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!