Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg ennyire kasli valaki...

Tényleg ennyire kasli valaki hogy nem érti meg ha valamire azt mondom nem érek rà?

Figyelt kérdés
Nem rossz a memoriaja.Egy baratnomrol van szo.Ha mondom nem erek ra setalni csak hetvege korul,erre hiv szerdan.Vagy volt mondtam egesz hetvegen Horvatorszagba leszek erre ir vasarnap delutan van- e kedvem fordulni egyet.Nem irtam vissza azonnal csak kesobb hogy masnap.Szepen mondtam mit csinalok hol leszek.A masik helyzet lesz egy utazas aprilis elejen beszeltuk uzenetben ketszer mondtam nem megyek erre az utra egyik alkalommal irtam biztos nem megyek mert az idotajt Szloveniaba tervezek menni.Erre tegnap este mikor talalkoztunk megkerdezi akkor hogy dontottem az aprilisi uttal kapcsolatban.Mintha nem jutna el a tudataig amiket mondok ezekrol a dolgokrol.Jol emlekszik dolgokra nem memoria gond all a hatterben.Mindig emlekszik mirol beszelgettunk es ez az ertetlenkedes nem egyszeri eset Rendszeresen van ha mondom nem erek ra par napot pont akkor hiv.Nem ragacs amugy,de abban nem vagyok biztos nem akaratos- e finom modon.
jan. 31. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Mi az a kasli? Kászlit találtam, aminek a jelentése éjjeliszekrény.
jan. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Nekem is van egy ilyen ismerősöm. Mondom, hogy nem érek rá, de felhív telefonon, erőszakoskodik.

Szerintem ez egyfajta természet. Mindig be-be próbálkoznak, próbálnak ők érvényesülni.

jan. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen vannak olyanok.Eddig nem tunt fel illetve maskor is..Lehet azert nem mert egy ideje jok voltak a talalka idopontok.Az viszont feltunt amikor azt mondom nem jo vagy par nap mulva erek ra vagy a jovo heten akkor rakerdez par mulva nincs- e kedvem setalni.Vagy amit emlitettem az utrol.Kovetkezo alkalommal o is ugy csinalja.Majd probara teszem.Ejtett nemreg pofara baratno.
jan. 31. 17:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Kasli egy város Oroszországban, de te valószínűleg nem ilyen értelemben használod a barátnődre... Az okostelefonod túl okos, vagy tényleg létezik ilyen szlengszó?
jan. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Letezik igen,arra vonatkozik hogy erthetetlen valaki gyenge elmejuen erthetetlen.
jan. 31. 18:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi a bánat az a kasli? Sosem hallottam, de tetszik. Merrefelé használják ezt a szót?
jan. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!