Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy barátnőm bókolt beszélgeté...

Egy barátnőm bókolt beszélgetés közben, ennek van valami jelentése?

Figyelt kérdés
Elég szoros férfi nő barátság van köztünk, majd beszélgetés közben azt mondta hogy miért nincs több ilyen pasi mint én, én a nőknek egy főnyeremény lennék minden szempontból. Ezt lehet annak venni, hogy esetleg elkezdett talán többet érezni? Mostanában mondogatja hogy jól nézek ki stb. Felhozta a kettesben történő találkozót is, ami eddig is volt, de most hosszabb időre, hogy elmehetnénk valahová. De eddig miért nem tette, hogyhogy most kezdett bókolgatni két év után? Kezdem nem érteni. Idő kellett neki? Van ilyen?
febr. 4. 09:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Nem, ez azt jelenti hogy ultra friendzone-ban vagy xD
febr. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
Igen, van jelentösege a leirasod alapjan. Szeretne többet is, mint baratsag, azonban a nök azt varjak el, hogy a ferfi kezdemenyezzen! Tehat neked kell a következö lepest megtenni, persze, csak, ha te is akarod. Megkerdezheted pl.töle, hogy el tudna-e egy parkapcsolatot veled kepzelni. Ha ezt nem akarod, figyeld a jeleket töle. Es mondom, a ferfinak kell a nöt meghoditani, ill. kezdemenyezni, nem forditva.
febr. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
friendzone.
febr. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
29%
Ez szerintem nem bók, legfeljebb ténymegállapítás, meg te havernak számítasz, ezért nem problémázik azon, hogy együtt vagytok kettesben, neki ez semleges téma
febr. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
42%
Nem csak az a lényeg, hogy mit mond. Hanem ahogyan mondja. A hangsúly. Plusz a szemek nem hazudnak! Az írás alapján 50% esély van a friendzone-ra, és 50%, hogy többet akar tőled. A legárulkodóbb még a testbeszéd. Ha gondolod esetleg öleld meg. Hiszen egy baráti ölelésben nincsen semmi. Viszont abból már sok mindent le lehet szűrni pl. ha szorosan és hosszan ölel át, vagy szenvedélyesen stb. ad puszit....
febr. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
28%

"Elég szoros férfi nő barátság van köztünk"


Na ezért nem kell hinni a férfi női barátságban. Előbb utóbb valamelyik fél idejön, hogy a barátján "árulkodó jeleket" vett észre. :D

Bass*atok akkor.

febr. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Volt ölelés de az buliban történt, hosszan többször,de akkor sokan voltunk több nem lehetett akkor. Kezét már volt hogy megsimogattam, valami téma kapcsán, arra azt mondta hogy nagyon jól esett neki hogy megsimogattam. Hát meglátjuk ha elmegyünk sétállni, megölelem hogyan fogadja.
febr. 4. 10:41
 8/15 anonim ***** válasza:
56%

Sok szerencsét kívánok! :)

Egyébként nem ritka, hogy egy barátságból szerelem, párkapcsolat lesz. Rengeteg előnye is van, hiszen már ismered a másikat, nem zsákbamacska, mint egy randi egy vadidegennel, akivel először találkozol. Ismeritek egymás pozitív/negatív tulajdonságait. Jó lehet először zavarba ejtő picit mikor rovább léptek, de mégsem úgy feszengsz mint egy ismeretlen előtt....

febr. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Ezért nem barátkozok férfiakkal, mert rájuk mosolygok, vagy mondok egy tök harmadrendű dolgot, de máris úgy veszi, "bókolok", meg "bejön".


A francnak kell ez a hiszti.

febr. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#9-es egy igazi beképzelt hülye pics@ vagy. Mondom ezt úgy, hogy én is nő vagyok.

"beszélgetés közben azt mondta hogy miért nincs több ilyen pasi mint én, én a nőknek egy főnyeremény lennék minden szempontból"---> ez nem az a kategória, hogy egyszer rámosolyogsz, vagy mondasz valami kedveset és a másik félre érti. Teljesen valid volt a kérdése!

febr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!