Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Más is van így? Férfiként...

Más is van így? Férfiként szívesebben barátkozom nőkkel.

Figyelt kérdés
Mondom ezt annak ellenére, hogy heteroszexuális vagyok, igaz sokan mondták már, hogy demiszexuális volnék, ugyanis a lány barátokkal sosem volt szexuális kapcsolatom mindig csak azzal, akivel "hivatalosan" is együtt vagyok.

febr. 6. 04:14
 1/9 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy más férfiaknak nem szívesen nyílok meg, sose éreztem azt, hogy megértenének.
febr. 6. 04:15
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Igen
febr. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
58%
Én is így vagyok
febr. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Biztos van más is így, láthatod, az előttem válaszolók is, én pont ennek az ellentéte vagyok, sosem tudnék pusztán baráti kapcsolatot kialakítani nővel, kivéve ha rokon.
febr. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Férfiként én is szívesebben barátkoznék nőkkel-de ez nem kölcsönös.
febr. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
2-3! Ti magatokat demi vagy aszexuálisnak tartjátok?
febr. 6. 09:17
 7/9 anonim ***** válasza:
26%

#6: egyik sem.


(#2)

febr. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azt abszolút nem mondanám, hogy szívesebben, de szívesen barátkozom nőkkel. Pl a feleségem legjobb barátnői között is összefolyik, hogy kinek a barátsága volt eredetileg.


Ami miatt mégis bólogatok az az, hogy mostanában amikor gyerekeket visszük legeltetni valahová, többnyire szívesebben smalltalkolok anyával, mint apával. Sok ilyen családapával marha nezéz érdekes beszélgetést kialakítani, megrekedünk a házfelújítás-műszaki cuccok vonalon, amit nem mondom, hogy nem érdekel, de egy idő után csömöröm van.

febr. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálam ez pont fordítva van.

Nem vagyok hetero, és már nem szeretek nőkkel barátkozni. Persze, elfogadóbbak, de megbízhatatlanok, meglehetősen passzívak, és hajlamosak kibeszélni másokat, ja és semmin megsértődni.

febr. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!