Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezzel mit tudok kezdeni?

Ezzel mit tudok kezdeni?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány akit ismerek már 5 éve és online beszélgettünk mindig.

Sok volt bennünk a közös, viszont az élet sosem hozta úgy hogy találkozzunk. Eléggé közel kerültünk egymáshoz.

Rengetegszer volt az, hogy egy érzelmi mélypontból (nem is lehetett vele akkor beszélni) átment egy kapcsolatba, majd vissza a mélypontba. Persze voltak "stabil" időszakai. Számomra ismeretesek a mentális problémák, én is küszködtem velük.


Kapcsolatai abból álltak, hogy nagyon boldog és csak arról tud beszélni, eltelnek hetek meg hónapok és hát jaj nincs kapcsolatom. Ezért is aggódok miatta, mert ha épp olyan ponton volt, akkor hirtelen aki a legközelebb volt hozzá, azzal összejött.


Ma is sok kihagyás után elmondta, hogy éppen alakul valami (szóval most se próbálkozzak) majd ő nevezett engem negatívnak, amikor megjegyeztem hogy ez a trend amióta ismerem.

Mindig volt egy régi ismerős, akivel éppen dumált.


Aztán leírta, hogy régebben tudott volna elképzelni párkapcsolatot velem, de már nem.

Erre kértem indokot, mert azt hittem hogy cserbenhagytam volna valamikor vagy megbántottam, de "Csak hogy szeretnélek barátként "megtartani'

".



Sosem pályáztam arra, hogy én nagy szerelmes akarok lenni, csak sokat jelentett számomra ez az ember, viszont ha szüksége volt segítségre vagy bátorításra vagy csak alapvető érzelmi támogatásra, akkor ott voltam.

Majd ő szeretne engem tartogatni (jelentsen ez bármit is, gondolom télre), amikor ő annyit nem tudott megtenni évente egyszer, hogy megkérdezze hogyan vagyok.


Nyilván nem vagyok hajlandó vele többet beszélni, mert ez szánalmas.

Esetleg ti hogyan reagálnátok?



febr. 13. 21:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Öcsisajt, 5 éve egyszer nem tudtatok találkozni. Ami akkor is komolytalan, ha másik kontinensen él.

Te milyen kapcsolatról hadoválsz? Online maximum barátkozni lehet. Ez is csoda, hogy eddig tartott.

Majd rájössz, hogy ha ez a barátság ennyire nem adott neked semmit, akkor csak öt évet elvesztegettél.

febr. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

#1

Senki sem beszélt kapcsolatról.

Bár lehet én fogalmaztam meg rosszul, de már köztünk is van egy kapcsolatunk definíció alapján.


Mellesleg ha valaki dolgozni jár az komplikálja a dolgokat, meg a hosszú kihagyások sem segítenek.


Amúgy igen, 5 évet elvesztegettem.

febr. 13. 21:18
 3/12 Crisopher ***** válasza:
"Nyilván nem vagyok hajlandó vele többet beszélni" - És tényleg ez a legjobb, amit tehetsz
febr. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek szüksége van egy szemetesládára... Erre való a pszichológus.

Én nem foglalkoznék vele többet. Biztosan vannak ennél értékesebb emberi kapcsolataid is. :)

febr. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
jó sokáig hagytad magad a lelki szemetes pozícióban tesom. még az alapvető emberi minőséget sem éred el nála.
febr. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
semmi engedd már el a nőt idő pocsékolás
febr. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az elmesélésből úgy tűnik, hogy mindenre bólogatsz neki, és nem lépsz elő a saját kéréseiddel. Ha szexet akarsz tőle, kérjed, bakker.:))
febr. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm eddig a választ!


#7

Nem akarok tőle semmit, csak eléggé a semmiből jött mert valami másról beszélgettünk, és csak bedobta ezt a "megint egy régi ismerősömmel dumálok".

Engem meg nem érdekelt és ez nem tetszett neki gondolom.

febr. 13. 22:54
 9/12 anonim ***** válasza:

8: Pedig 2 helyen is úgy nyilatkozol, mintha arra várnál szerelmes viszonzást, amit barátként tettél.


"Aztán leírta, hogy régebben tudott volna elképzelni párkapcsolatot velem, de már nem.

Erre kértem indokot, mert azt hittem hogy cserbenhagytam volna valamikor vagy megbántottam"


"Sosem pályáztam arra, hogy én nagy szerelmes akarok lenni (...), viszont ha szüksége volt segítségre vagy bátorításra vagy csak alapvető érzelmi támogatásra, akkor ott voltam."

febr. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Meg egyébként is a párkapcsolatok témakörbe tetted és nem az Emberek, és nem a barátság témakörébe.
febr. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!