Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Érdemes skizofrén emberrel...

Érdemes skizofrén emberrel barátkozni?

Figyelt kérdés

Én hiába vagyok, de inkább csak voltam jóindulatú, ő kiszámíthatatlan. Egyik pillanatban még azt mondja, hogy nagyon szeret, neki bármit elmondhatok, másnap meg sérteget, letilt. Fel akar jelenteni a rendőrségen, hogy én zaklatom. Fájdalmat okoz.

Nem is volt rajtam kívül senkije, két emberrel beszélt az interneten, meg én voltam, akivel személyesen is találkozhatott.


Én már gyűlölöm őt. Hagyni kéne, hogy éljen csak a saját világában egymaga, nem érdemli meg, hogy legyenek barátai.



febr. 17. 05:59
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem erdemes,sem semmilyen szemelyiseg zavaros emberrel,pont a kiszamithatatlan viselkedese miatt.Nekem tonkrement egy baratsagom csak azt nem tudom rejtett narcisztikus,bordeline vagy valami egeszen mas volt.Kifinomultan manipulaltyaz utolso pillanatban csavarintott a dolgokon.Mondott le programot,felrevezetett kozbe massal talalkozott mert ahhoz volt kedve.Kiszamithatatlan viselkedese van es faraszto ezt kovetni,turni.Pl.megbeszelunk egy setat o alig husz perc mulva lemondja. Hiv delutan rendezvenyre megbeszeljuk estere alig egy ora mulva lemondja. Huzogat-halasztgat kombinal programokkal.Depressziorol,ongyilkossagrol is beszelt.Orakat irkalt az elet ertelmerol...Ra szamitani nem lehetett mikor baj volt.Vegul mar kihasznalva,kifacsarva ereztem magam.Ami a legrosszabb folyamatos bizonytalansagban voltam a szeszelyes viselkedese miatt.Ha nem birod erovel szallj ki idoben.En pszichologushoz is fordultam.Megszenvedtem az egeszet.Belerantott a jatszmaiba.Lezsiroztatott velem egy utat.Utana osszevissza filozofalt meg azt mondta ha o ideges lefojtanà az egesz buszt...vegul lemondta mert masnap a kolleganojenek volt a szuletesnapja.Felelotlenek,tapintatlanok,nem vesznek figyelembe masokat.Betegek.Es vegul tenyleg elmergesitik a kapcsolatot es harag,nehezteles lesz az iranyukba.
febr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Keményen meg fogja még bánni, hogy kikezdett egy hozzám hasonló szociopatával..
febr. 18. 01:44
 13/34 anonim ***** válasza:

"Keményen meg fogja még bánni, hogy kikezdett egy hozzám hasonló szociopatával.."

Miért akarsz másokat bántani? Ráadásul olyat aki nem tehet a betegségéről?

Nem hinném hogy szociopata vagy, maximum ilyen diagnózist használtál önmagadra.

Nem olyan régen ugyanilyen kérdést olvastam itt az oldalon, szerintem ugyanaz a kérdező írta ki.

Nem vagy szociopata.

febr. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Bosszúból. Mert bántott. Azt akarom, hogy olyan fájdalmat éljen át, amihez képest a pokol is csak egy welness.
febr. 18. 18:42
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

A bosszú SOHA nem jó tanácsadó!

Többször írtad már ki ezt a kérdést a témában, nem tudsz leszállni arról hogy "hejj téged bizony megbántottak", szükséged lenne pszichológusra, a dühkezelési és agresszió-problémák miatt.

febr. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

Járok pszichiáterhez, szedek nyugtatót. Pont a héten emelni kellett a gyógyszeradagomat, mert emiatt az ember miatt visszazuhantam a depresszióba.


Egyébként ez a skizofrén ember gonosz. Nagyon gonosz. Nem simán csak gonosz, szadista is. És ennél durvább dolgai is vannak, itt nyíltan nem akarom leírni.

Én nem vagyok gonosz.

Tudom, hogy engem is bántani akar. De ahhoz túlságosan gyenge és gyáva, hogy bárkinek is ártani tudjon.

febr. 18. 20:24
 17/34 anonim ***** válasza:
ajaj na itt fognak jonni a stigmak hogy a skizofrenek szadistak... holott teljesen artalmatlanok egyebkent mert "nincsenek a jelenben" sem amikor pszichozis alatt vannak. nezzetek statisztikakat mennyire aggresszivak csak ne az ilyen dikhtv.hu-rol.
febr. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező, te vagy gonosz, hogy egy beteg embert bántani akarsz.

Az e betegséggel élők nem követnek el nagyobb arányban bűncselekményeket, általában sajátmaguk szenvednek a betegségtől.

febr. 19. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
te mit szociopatkozol, nem vagy te az. Egy klinikai depresszios vagy egy ket szemelyisegzavarral megporkolve mint en meg egy jo paran.
febr. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

Sokadik kérdést írja már ki erről, nem képes elengedni a témát.

Valamilyen ön-diagnoszta és még bosszúálló is.

febr. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!