Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Érdemes skizofrén emberrel...

Érdemes skizofrén emberrel barátkozni?

Figyelt kérdés

Én hiába vagyok, de inkább csak voltam jóindulatú, ő kiszámíthatatlan. Egyik pillanatban még azt mondja, hogy nagyon szeret, neki bármit elmondhatok, másnap meg sérteget, letilt. Fel akar jelenteni a rendőrségen, hogy én zaklatom. Fájdalmat okoz.

Nem is volt rajtam kívül senkije, két emberrel beszélt az interneten, meg én voltam, akivel személyesen is találkozhatott.


Én már gyűlölöm őt. Hagyni kéne, hogy éljen csak a saját világában egymaga, nem érdemli meg, hogy legyenek barátai.



febr. 17. 05:59
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

#17

Én nem a skizofrénekről beszélek, hanem erről a konkrét személyről. Ő szadista, mesélt arról, hogy miket csinál vagy csinálna. Pl. gore videókat néz, mert élvezi látni, ahogy mások szenvednek.

Ezen felül sátánista is.


Félnek tőle a szomszédok is, pl. mesélte, hogy a szomszédasszony be akarja záratni otthonba.

febr. 19. 17:23
 22/34 anonim ***** válasza:
51%

Biztos vagyok benne, hogy te ezerszer többet foglalkozol vele, mint ő veled.

Amit mesélt, egyáltalán nem biztos hogy valóságos.

febr. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

Ő amúgy is egész életében csak egy vesztes marad. Nekem legalább van munkám.


Mindenki utálja, a családjának is csak útban van. Mesélte, hogy az anyja nemrég leöntötte felmosóvízzel meg hátbaverte a felmosónyéllel. A szomszédok is be akarják záratni a diliházba.


Azt hiszi velem cseszett ki? Én csak azt sajnálom, hogy az anyja nem ütötte agyon azzal a felmosónyéllel.

febr. 21. 00:09
 24/34 anonim ***** válasza:

Hiába gyűlölködsz és szeretnéd önmagadat jobbnak beállítani.

Azt keresd meg önmagadban, miért fontos neked hogy foglalkozz vele és annak bizonygatása: "te jobb vagy".

febr. 21. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

Bűnhődnie kell azért, amiket elkövetett.


#24

Azért, mert azt hiszi, hogy most ő győzött.. Azt hiszi, hogy lenézhet engem? De nem, nem győzött. Én nem vagyok vesztes. Én sokkal magasabb szinten állok nála. Nekem diplomám van, A6-os Audival járok, ő még középiskolából is kibukott. Ő csak egy kis senki.

Egy nagyon gyenge és gyáva ember. Miért nem mondja a szemembe, ha baja van velem? Mert annyira gyenge, hogy nem képes rá. Egy ilyen gyenge ember nem győzhet le.

febr. 22. 03:22
 26/34 anonim ***** válasza:
nem tudhatod hogy mit hisz, neked viszont nem kell önjelölt igazságosztót játszanod.
febr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

#26 ő egy gonosz ember


Azóta találtam valakit, aki beszélget velem. Egy nagyon kedves lány. Már jobb minden.

febr. 27. 01:23
 28/34 anonim ***** válasza:
Szerintem másokon próbálsz csak érzelmileg csüngni, hogy lelki üresség okozta kellemetlen érzést betöltsék.
febr. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

Valószínűleg igazad van. Akkor mit csináljak, hogy megszűnjön a lelki üresség?


Most nagyon boldog vagyok, hogy megismerhettem ezt a lányt. Ő végre kivezehtet a sötétségből.

Már nem vagyok rosszul.

febr. 27. 17:46
 30/34 A kérdező kommentje:

Úgy néz ki, hogy törölte a Facebookját is. Érdekes. Nem tudom mire készülhet.

Valószínűleg újabb vereséget szenvedett. Most már a világ elől is bujkál. Én soha nem fogom elismerni a vereséget. Nem kapitulálok. Én egy győztes vagyok. A győzelem már csak karnyújtásnyira van. Már most sokkal erősebb vagyok, mint egy héttel ezelőtt. A pénz, a hatalom, a dicsőség mind az enyém.

márc. 3. 02:35
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!