Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy szerezzek új barátokat?

Hogy szerezzek új barátokat?

Figyelt kérdés
Most fogunk diplomázni és teljesen szét széled a barátikörünk. Kb én vagyok az egyetlen aki Magyarországon marad. Sosem volt nehéz barátkoznom, de eddig mindig az volt, hogy iskolában, egyetemen sok új emberrel találkoztam. Most nem tudom merre induljak.
febr. 17. 08:43
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
10# Kár... Mindenesetre ha találkozol vele átathatnád neki, hogy hiányzik.. 😉😉😂😂 Komolyan.. Bár ő engem lehet rég elfelejtett, de csak emlékszik még a régi szép emlékekre, a nevetésekre. Nagyon gáz vagyok, tudom.. 😬😬😟😟
febr. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
40%
Ha mondasz egy monogramot vagy hasonlot akkor atkerdezem az ismeretettsegi korom a kedvedert, nem gaz hidd el lehet o is orulni fog
febr. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
12# Attól félek szóba se állna velem. Meg másfelé is sodort minket az élet.. De tuti viccesnek tartott, különben nem nevetett volna annyit rajtam. Egyszer órán majdnem meghalt röhögőgörcsben miattam..
febr. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
12# Lehetett volna később akár barátság is belőle.. Mert tényleg rendes, jószívű srácnak tűnt. De ez a hajó elment. Rossz kutya voltam.. 🙁🙁 Kéretlenül ráírni meg lehet zaklatásnak venné.. Meg annyi idő eltelt.
febr. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
12# Hiányzik, hogy lássam a "hülye" fejét... 😆😆😆 Lehet mondani, hogy az idő megszépít dolgokat, de tényleg jó emlékek voltak. És örültem, hogy valaki értékelte nagyszerű és fantasztikus humoromat. 😊😊 Nem is értem, miért vagyok egyedül.. Pedig olyan különleges és egyedi vagyok. És megismételhetetlen. Természetesen..
febr. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
12# Na mindegy.. Azért egy próbát megért.. Jófej gimis osztálytársam volt.. Az is lehet, hogy magára ismert.. Szerintem ő is kedvelt engem egyébként viccen kívül, viccesnek tartott. De valószínű nagyobb az esélye a lottóötösnek, mint hogy rámírjon. Nem baj, az emléke azért nem vész el.. 🙂🙂🤷🏼‍♂️
febr. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
12# No reaction????? Holy shit....
febr. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
itt vagyok mi az m i a helyzet mi a gond ??
febr. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
irj monogramot privatba vagy itt aztan megjegyzem es ismerosomet megkerdezem ismer-e egy ilyen lanyt gimibol szivesen megteszem
febr. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
kicsi ez a Fold foleg ez az orszag, en mar annyival talalkoztam olyan random helyen hogy csak neztem ez meg mit csinal itt.
febr. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!